Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2014 Modası: Bordo Mutfak Dekorasyon ÖrnekleriDekorasyon baki kalsa da dekorasyonda popüler olan trendler sürekli değişim göstermekte. Hatta zamanla kişilerin bile zevkleri değişiyor. Daha önceden gördüğüm elma yeşili mutfağa hayran olmuştum. O zamanlar liseye gidiyordum ama herkese evlenince mutfağımı elma yeşili yaptıracağım diye söylemiştim. Düşünün artık ne kadar beğenmişim. Evlilik hazırlıkları yaptığım dönemde de bende bir bambu hastalığı başladı. Mutfakta pek çok eşyamı bambu seçtim. Mutfak dolaplarımı da bambu yaptırdım. Evleneli 3 yıl oldu ama yeniden mutfak dekorasyonu yaptıracak olsam bordo mutfak dekorasyonu tercihim olurdu. Beyaz bordo mutfak dekorasyonu oldukça iyi bir kombinasyon oluşturuyor. Bordo mutfak, beyaz renk ile kombine edildiğinde mutfak dekorasyonu daha aydınlık ve ferah bir görünüme kavuşuyor. Bordo rengin siyah renk ile kombine edildiği mutfak dekorasyonları da olsa da ben çok karanlık bulduğumu belirtmek isterim. Özellikle mutfak dekorasyonunun aydınlık olmasından yanayım.

Mutfak dolaplarında son dönemlerde parlak kaplama oldukça popüler bir hale geldi. Bordo mutfak dolapları da parlak bir görünüme sahip olduğu zaman çok daha şık bir dekorasyonun ortaya çıktığını düşünüyorum. Ankastre seçimi de gri olarak yapılırsa tam uyumun yakalanacağına inanıyorum. 2014 yılının mutfak dekorasyon modası olan bordo mutfak örnekleri ile sizi baş başa bırakıyorum.


Bu örnekte dolap rengi bordo, tezgah rengi beyaz olarak seçilmiş ve hoş bir görsellik yakalanmış. Dolap sayısının çokluğu göz önüne alındığında mutfak tasarımının da oldukça kullanışlı olarak yapıldığını söylemek mümkün. Ada mutfak olarak tasarlanmış bu mutfak, ferah yapısıyla rahat çalışmaya da olanak sağlıyor.


Beyaz rengin ağırlıklı olarak tercih edildiği bu mutfak dekorasyonunda bordo rengi sadece bir bölümde kullanılmış. Bu da duruma hem farklılık hem de şıklık kazandırmış. Bu dekorasyon örneği aynı zamanda küçük mutfaklar için ideal bir örnek olabilir.

2 yorum:

  1. Bordo ayrı bi güzel görünüyo ya :)
    İnsanın mutfaktan çıkası gelmez :)

    YanıtlaSil
  2. vuuuv ruj gibi çook kadınsı bunlar yaaa harika ;)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll