Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

BalKöpüğü Bursa'da Biz de Oradaydık
!9 Ekim pazar gününde Almira Hotel'de gerçekleşen blogger organizasyonuna sevgili Balköpüğü Gizem ev sahibeliği yaptı. Bursa'da bugüne kadar yapılmış olan en kapsamlı blogger buluşmasına bende davetli olarak katıldım. O kadar güzel bir etkinliktim ki, organizasyon boyunca  iyi ki davet edilmişim dedim. Etkinliğin düzenlendiği salona adım atar atmaz, ne kadar özenle bu organizasyona çalışıldığını anlamak mümkündü. Pöti KR Organizasyon ve Mywishevent organizasyona harika dokunuşlarda bulunmuşlardı. Detaylar göz kamaştırıyordu.Etkinliği benim için daha anlamlı ve daha güzel kulan şey ise çok sevdiğim blogger arkadaşlarımın da orada benimle olmasıydı. Hep birlikte keyifli sohbetler yaptık ve zamanın nasıl geçtiğini bile anlamadık.


Bana iyi ki davet edilmişim dedirten bir diğer ayrıntı ise ev sahibemiz Gizem'in bloggerlar için özel olarak hazırladığı ve sunduğu ' Daha çok okunan bloglar için ipuçları' workshop'u idi. Sevgili Gizem, zaman içinde kazandığı altın değerinde ip uçlarını bizimle paylaştı. Ben de sayesinde pek çok şey öğrendim ve hemen uygulamaya koyuldum.


Sponsorlarımız bizleri düşünmüş ve birbirinden güzel hediyeler hazırlamışlardı. tüm sponsorlara teşekkürü bir borç bilirim.


Etkinlik sırasında pastamızı da kestik. Nefis kreması ile beni benden alan cupcake ise çok ama çok lezzetliydi. Bu nefis tatlar cansucakarpartyorg tarafından hazırlanmıştı ve bizim tarafımızdan afiyetle yenildi.


Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese, sponsorlara ama öncelikle Balköpüğü Gizem'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 

3 yorum:

 1. heyoo çok güzelmiş iyi yapmışsınız ;)

  YanıtlaSil
 2. Burdan bakınca çok eğlendiğiniz belli oluyor. Ne güzel :)))

  YanıtlaSil
 3. Blogda sana ödülüm varrrrrr :)

  http://kucukaksoyfulya.blogspot.com.tr/2014/10/odullere-doyamam-ben-dart-odulleri.html

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll