Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Çarpıcı Bir Koku: Ulric De Varens Divine Issime


Tutkunu olduğum kozmetik ürünlerinin başında parfümler geliyor. Herkesin duyu organlarına gösterdiği hassasiyet farklıdır. Bazıları damak tadına çok düşkündür ve farklı almaktan büyük keyif alır. Benim için de koklamak damak tadı gibi bir durum. Burnuma hoş gelen güzel kokuları koklamaktan büyük keyif alıyorum. Bu yüzden parfümeri mağazalarına girdiğimde kendimi kaybediyorum. Bayan parfüm çeşitleri arasında en çok çiçek kokuları ile bezenmiş olanları beğeniyorum. En sevdiğim kokuların arasında yer alan vanilya kokusu da parfümlere oldukça yakışıyor. Doğru kombinasyon yapıldığında vanilya kokusunun parfümleri çok üst sıralara çıkardığına inanıyorum.

Herkesin favori edindiği parfümler vardır. Hatta farklı kategorilere göre favorilendirdiği  parfümler olabilir. Mesela benim de favori yaz parfümüm, favori kış pafümüm, günlük ve gece için ayrı favorileştirdiğim kokularım var. Ama koku konusu uçsuz bucaksız bir deniz. Her zaman yeniliklere açık olmak gerekiyor. Farklı markaları ve kokuları denemekte fayda var. Benim de yeni tanıştığım ve bu postumda sizinle paylaşmak istediğim bir parfüm markası var: Ulric De Varens. Ulric De Varens markasının Divine İssime adlı harika bir bayan kokusunu kullanıyorum bugünlerde. Kokuyu günlük kullanım için tercih ettim ama o kadar yoğun ve çarpıcı bir kokusu var ki gece için de rahatlıkla kullanılabilir. Benim parfümlerde aradığım en önemli özelliğin başında parfümün kalıcılığı gelir. Gün boyu benimle olsun isterim. İşte bu parfüm süper kalıcılığı ile bu konuda benden tam not almayı başardı. Kokunun nasıl olduğunu tanımlamak kolay olmasa gerek. Herkesin tanımı farklı olacaktır. Ben de kendimce tanımlarsam bu kokunun tam da benim sevdiğim gibi çiçeksi parfüm olduğunu söyleyebilirim. İlk kokladığınızda yakıcı bir koku sizi sarıyor. Yakıcı ve oldukça çarpıcı bir koku olduğunu söyleyebilirim. Bu özelliği ile uzun süre burunlarda ve hafızalarda kalabilir. Çiçek kokularının yanında vanilya kokusu da eklenince ortaya insanda tekrar tekrar koklama hissi uyandıran bir koku çıkmış. Kokunun güzelliği kadar şişenin tasarımı da oldukça dikkat çekici.

Ulric De Varens Divine İssime parfüm bitince takrar alacağım kokular arasına girmeyi başardı. Bu etkileyici parfümü sizde denemek istiyorsanız Watsons, Rossmann ve Carefour hipermarketlerinden temin edebilirsiniz. Ayrıca markanın web sitesinin online satış bölümü de bulunuyor. Benim kullandığım Divine İssime kokusunun fiyat ve temin bilgileri şöyle;

Divine-Issime 30 ML (31,50TL): Rossmann, Watsons, Carrefour Hipermarketleri ve web sitesinde satışta
Divine Issime 75 ML (39,90TL): BigMall ve web sitesinde satışta

Parfümün kokusu ve kalıcılığını göz önünde bulundurduğumda fiyatının oldukça iyi olduğunu söylemek isterim. Markanın fransız kökenli olması da markasya duyduğum güveni arttırıyor. Markanın tüm parfümlerini denemeyi düşünüyorum.


 

1 yorum:

  1. Bu kokuyu annem kullanıyordu. kalıcılığının iyi olduğunu söyleyebilirim

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll