Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekorasyonda Leopar Etkisi

Leopar modası, her sezonda popülerliğini korumaya devam ediyor. Ben leopar desenini giyim de pek beğenmesem de aksesuarlarda çok yakıştırıyorum. Leopar ayakkabı, çanta ve kemerlerin uygun kıyafetleri çok daha şık bir hale getirdiğini düşünüyorum. Dekorasyon meraklısı biri olarak leoparların dekorasyona nasıl bir hava katacağını merak ettim ve örnekler derledim. Dekorasyonda farklılık yaratmak isteyen ve leopar sevenlerin derlediğim leopar desenli dekorasyon örneklerini bu postumda sizinle paylaşmak istiyorum.

Pembe ve leopar deseninin çarpıcı uyumunu çok beğendim. Post konusu dışında belki ama bu fotoğraftaki duvar rafını beğenmekle kalmadım bayıldım:) bu fotoğraftaki leopar objeler, duvar rafı, duvar kağıdı ve diğer aksesuarlar benden tam not aldı. son zamanlarda gördüğüm en güzel dekorasyon örneği olduğunu söylemek istiyorum.Banyo dekorasyonunda leopar desenlere yer vermek aklıma gelmese de uygulanmış örneği görünce gözüme çokta kötü gelmedi. Bu örnekte duvar dekorasyonunda leopar uygulaması seçilmiş. Banyo aksesuarları ile de leopar havasını banyolarda estirmek mümkün.


Mutfakta da leopar rüzgarı estirmek isteyenler için de örnek paylaşmak istedim. Sandalye ve perdeler ile uyum yakalanmak istenmiş. Tepsinin uyumu da gözümden kaçmadı:)


En çok beğendiğim leopar desenli objelerden biri de bu sevimli puflar oldu. Bu puflar antre dekorasyonuna da çok yakışır diye düşünüyorum.


4 yorum:

 1. Puflara bittim

  YanıtlaSil
 2. Leopar deseni bana her zaman çok vamp gelir. Bazen çok basit gösterse de , dediğin gibi yanındaki tamamlayıcı unsurlarla böyle felaket elit duruyor.Özellikle o banyodaki mesela gayet şık ve ağır olmuş siyahla. Ben de ilk fotodaki rafları çok beğendim;)

  YanıtlaSil
 3. Leopar bazen göz yorabilir, bazen de çok yakışır :)

  ben de bekleriim :)

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel uyum yakalanmış. Bir çoğunu cesaret edip kullanamazdım. Ama oluyormuş :))

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll