Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Giysilerinizi Mis Gibi Kokutmanın Doğal YoluGüzel kokular herkesi cezbeder. 1,5 yaşındaki kızım da koklamayı keşfetti ve güzel olan şeyleri tekrar tekrar koklamaktan büyük zevk alıyor. Kimyasal kokular o yaşta bir bebeğe zarar vereceği için doğal kokuları tercih ediyorum. Kızım gardrobunda bulunan kıyafetlerinde mis gibi kokmasını istiyorum. Bunun için gardroptaki kıyafetlerin aralarına mis kokulu doğa sabunlar yerleştiriyorum. Kızımı her kucağıma aldığımda kendi mis süt kokusudan sonra doğal sabun kokusunu almak hoşuma gidiyor. O da güzel kokuları sevdiği için gardrobunu açıp, dolaptan kıyafetlerini alıp koklaya koklaya evin içinde dolaşıyor. En sevdiği koku ise Otacı Limonlu, zeytinyağlı doğal sabunun kokusu. Ben de bu sabunun kokusunu çok seviyorum. Ayrıca nemlendirici özelliği ile cildimi hiç kurutmadığı için severek kullanıyorum. Doğal olması da benim için oldukça önemli.


Sabunlarla kötü dolap kokusunu yok etme yöntemini kirli çamaşır sepetinde de uyguluyorum. Benim evimde her an her yerden sabun çıktığına şahit olabilirsiniz. Banyodaki havlu dolabında da muhakkak sabun bulunur. Mis kokulu havluların misafirlerin de dikkatini çekiyor. Ben sabunların ambalajını açıyorum ve onları tül bir keseye koyarak kıyafet, havlu gibi tekstil ürünlerinin arasına yerleştiriyorum. Mis gibi doğal bir kokuya kavuşmuş kıyafetleri, büyük bir mutlulukla kullanıyorum.

7 yorum:

 1. Bu güzel yazı için teşekkürler. Bunlara ek olarak lavanta da iyi bir seçenek,hatırlatmak istedim :)

  YanıtlaSil
 2. aynı yöntemi ben de deniyorum..çoğu zaman çekmeceler dolaplar boşaldığında evet biraz tuhaf bir görüntü oluyor ama o miss koku buna değiyor...naçizane bir tavsiyem; sabunların kokusu azaldığında 2 sıra rendelemen..evet rende !! neden derseniz rende 2 açılı olduğundan düz traşlama veya kesmeye oranla daha fazla yüzey oluşacağından daha pratik ve daha yoğun koku oluşuyor :)) sevgiler :))

  YanıtlaSil
 3. bu numarayı ben de yapıyorum. :)

  YanıtlaSil
 4. ben de ben de sabun koyuyorum ama bildiğin normal sabun doğal diye düşünmedim hiç . ama bebişe tabi doğal olmalı bu otacı da çok doğal oluyordu zaten ;)

  YanıtlaSil
 5. Güzel fikirmiş bunu denemeliyim ben de :)

  YanıtlaSil
 6. Çok güzel bir fikir. Bende de koku hastalığı var. Ben de uygulayayım. Bilgi için teşekkürler canım

  YanıtlaSil
 7. iadeyi ziyarete geleyim dedim birde baktım ben zaten sizi takipteymişim:) bende ufak minancık kalpli sabunlar aldım her rengi farklı bir kokuda dolabımızın her yerindeler sevgiler

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll