Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Güneş Koruyuculu Kremler Ne İşe Yarar

Cilt tipimiz ne olursa olsun krem kullanma ihtiyacı duyuyoruz. Çünkü kremler cildimize gereken bakımı yapıyor ve yaşlanma etkilerini azaltmaya yardımcı oluyor. Son dönemlerde ise güneş koruyucu özelliğe sahip cilt kremlerinin popülerliği gittikçe artıyor. Güneşin zararlı etkileri uzmanlar tarafından sıkça dile getirilince kozmetik ürünlerin pek çoğunda Spf yani Sun Protective Factor özelliği yer almaya başladı. Spf nedir diyenler için bu kısaltmanın güneşe karşı koruyucu özellik ifade ettiğini söylemek isterim. Bu ürünler güneş ışınlarının daha dik geldiği yaz aylarında daha sık tercih edilse de aslında tüm mevsimde kullanmakta yarar var. Güneş ışınlarının her mevsim zararlı etkilerinden korunmak için güneş koruyuculu krem özelliği taşıyan kozmetik ürünlerini düzenli olarak kullanmak gerekiyor. Dışarıya her çıktığımızda açıkta kalan yüz ve boyun bölgesine bu kremleri uygulamak gerekiyor. Zararlı güneş ışınlarının cilt yaşlanmasında oldukça etkili olduğunu düşünecek olursak çok kısa zaman alacak bu işlemin ne kadar önem taşıdığını söyleyebilirim. 

Güneş koruycu kremler hem güneşten korurken hem de nemlendirme sağlar. Her cilt tipine uygun kremi bulmak mümkün. Ben doa güneş koruyuculu cilt kremi kullanıyorum. Dışarı çıkmadan ve makyajımı yapmadan önce cildime uyguluyor ve emilmesini bekliyorum. Çabuk emilen uzun süre nemlendirme sağlayan bir yapısı var. Güneşin etkisiyle benlerimde artma meydana gelince tercih ettiğim bir ürün oldu ve memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll