Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Röfleli Saçlarıma Uyguladığım Saç BakımıSarı saç rengini çok seviyorum. Hamilelik ve doğum sonrası süreçlerimde uzun süre saçıma boya işlemi yaptırmamıştım. Çok uzun yıllardan beri boyalı olan saçlarıma 2 yıllık dinlenme süreci çok iyi geldi. Bu süreç içerisinde 4 defa saçımı kestirmeme rağmen tamamen kendi saç rengime dönemedim. Kendi saç rengimin neye benzediğini o süreç içerisinde yeniden hatırlamış oldum. İnsan uzun yıllar boyalı saçlarla etrafta dolaşınca kendi saç rengini unutuyor sanırım:) Farklı renk denemelerim olsa da ben en çok röfleli saçlarımı seviyorum. Uzun bir aradan sonra yeniden röfleli saçlarıma kavuştum. Röflenin renk tonunu çok seviyorum ama işlem saçımı çok yıpratıyor. Röfle işleminden sonra saçı sağlıklı görünüme kavuşturmak için bakım yapmak gerekiyor.

Dost bloggerlar buluşuyor etlinliğimize sponsor olan HC Hair Care firmasının bize hediye ettiği Ovex, röfleden yıpranmış saçlarıma bakım yapmayı düşündüğüm sırada imdadıma yetişti. Ürün ambalajı üzerinde yazan hızlı saç kurtarma terapisi yazısını okuyunca çok mutlu oldum. Tam da böyle bir ürün arıyordum. Saç uçlarımdaki çatallanma ve saçlarımdaki mat görünüm canımı sıkmaya başlamıştı.


Gelelim uygulamaya;

- Yıkadığım saçlarımı iyice elimle sıkarak fazla suyunu aldım ve nemli bir hale getirdim.


- Bir miktar ovex aldım ve saç derime değdirmeden saçlarıma yedirdim.


- 5 dakika bekledim.


- Daha sonra iyice duruladım.

Uygulama sonrası görüşlerim;

Şuana kadar 3 defa bu işlemi yaptım. Saçlarımın kuruluğunda büyük oranda gelişme var. Saçlarımın nemlendiğini fark edebiliyorum. Uygulama sonrası saçlarım yumuşacık olduğu için ellerimi saçlarımdan alamadım. Saç uçlarımdaki çatallarda bile azalma olduğunu fark ettim. Bittiği zaman yeniden almayı düşünüyorum. Yıpranmış saçlarınızı sağlıklı bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız öneririm.


2 yorum:

  1. Teşekkürler... Deneyeceğim... Sevgiler...

    YanıtlaSil
  2. ama sarı saç ta sana çok yakışıyor ten rengin çok müsait ;) ben de biraz beyonce gibiyim de :p

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll