Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Marshall Popüler Duvar Rengi: Çakıl Taşı

Bir mekan dekore edilirken öncelikli olarak listeye alınan dekorasyon işlemlerinin başında duvarları renklendirmek geliyor. Ben duvar renklerinin mekan rengine ruh kattığını ve ortama enerji verdiğine inanıyorum. Pek çok alanda olduğu gibi duvar dekorasyonu söz konusu olduğunda da canlı renklerden vazgeçemiyorum. Ama her dekorasyon canlı renkleri kaldıramıyor. Bazen pastel tonlar mekanı çok daha üst seviyelere taşıyabiliyor. Pastel tonlar, mekanda yer alan diğer dekorasyon öğelerinin daha ön plana çıkmasını sağlıyor. Ben de salon dekorasyonumda pastel duvar dekorasyonu tercih ettim. Krem ve kahverengi ağırlıklı salon dekorasyonuma pastel tonlar çok daha uygun olur diye düşünmüştüm. Sizde bu tonlarda bir renk arıyorsanız son dönemlerde oldukça popüler olan çakıl taşı duvar rengi aradığınız ton olabilir. Çakıl taşı, turkuaz, kahve gibi en çok tercih edilen dekorasyon renkleriyle oldukça uyumlu bir kombin oluşturabilir. Marshall çakıl rengi, salon dekorasyonundan antre dekorasyonuna kadar her mekanda rahatlıkla kullanılabilir. 

Badana işlemi iç.in boyacıları tercih edebilirsiniz ya da kendiniz de boş zamanlarınızda bu zevkli işi hobi olarak yapabilirsiniz. Gerekli malzemeleri temin ettiğinizde ve önemli püf noktalara dikkat etiğinizde ev boyamak oldukça zevkli bir işe dönüşebilir. Bizim evde kızımın odasını eşim boyamıştı. İşten geldikten sonra yemek yer yemez işe koyuldu ve bir odayı iki günde boyadı. Oda boş olduğu için daha kolay oldu. Eşyaları çekmek bu süreci zorlaştıracaktır ama iyi bir planlama ile eşyalı odayı da rahatlıkla boyayabilirsiniz. Eşyaları ortaya çekip, üzerini muşamba ile kaplamak iyi bir çözüm olabilir.

Sizler için çakıl rengi kullanılan dekorasyon örneklerini derledim. Özellikle banyo dekorasyonunu oldukça beğendim. Banyo dolabı altında kullanılan taş detaylar mekana oldukça hoş bir hava katmış. Küçük bir çocuğu olan bizim gibi aileler için taş dekorasyonu kullanışlı olmasa da görünüm olarak oldukça etkileyici bulduğumu belirtmek isterim.


ll

3 yorum:

  1. renk fena değil ama marshall ve polisan marka boya satıcısı olarak tercihim malesef polisan dan yana .kalite bazında bakıyorum tyabi .renk yelpazesi hepsinde geniş artık. polisan beyaz düşler kolleksıyonundan bır postta yaparsanız fikir olur ılgılenelere ,sevgıler

    YanıtlaSil
  2. mutfağıma yeni renk arıyorum,aklıma düştü

    YanıtlaSil
  3. ben de bu aralar sedef beyazına taktım bi de sahra beji

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll