Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Uygun Fiyatlarla Karvizit Bastırmanın Tam Zamanı

İş kimliğimizi yansıtan ve iş hayatında oldukça önemli rol oynayan kartvizitler, kendimizi iş ortamında ifade etmenin yollarından biri olarak görülüyor. Sosyal medyanın da ticaret hayatına gösterdiği büyük etki nedeniyle kişilerin iş kimliklerinde de genişleme söz konusu oluyor. Eski kartzivitlere bakıldığında isim, adres ve telefon bilgisi yeterli iken günümde bu bilgilerin artık eskisi kadar önemli olmadığını söyleyebiliriz. Globalleşen dünyada internet adresi, iş yeri adresinin çoğunlukla önüne geçmeyi başarıyor. Sosyal hesaplar da günümüzde firmanın kendisini müşteriye tanıtmanın en önemli yollarından biri kabul ediliyor. Kişilerin ya da firmaların adresleri ve sosyal hesapları çoğalınca hepsini bir arada barındıran kartvizit tasarımları da iş hayatında büyük rahatlık sağlıyor.

İyi Bir Kartvizit Tasarımı Nasıl Olmalı?

Kartvizit  kişilerin iş hayatında kendilerini ifade etmenin başlangıç yolu kabul edildiği için, bu kimliklerin tasarımı da oldukça önem taşıyor. İyi bir kartvizit tasarımı müşteride olumlu etki bırakıp, kazançlı geri dönüşüm sağlayabiliyor. İyi kartvizit tasarımı, öncelikle sade fakat çarpıcı olmalı. Göz yorucu ve fazla kalabalık şekilde tasarlanmış kartvizit örnekleri, itici etki yaratabiliyor. Bu yüzden kartvizit tasarımı yaparken oldukça sade ama etkileyici bir tasarım seçmeye özen gösterin. İyi tasarlanmış bir kartvizit kişinin tüm bilgilerini içermelidir. Özellikle sosyal medyanın popülerliği göz önünde bulundurulduğunda sosyal hesap bilgilerinin mutlaka kartvizitte yer alması gerekiyor.

Sadece iş sahibi olan kişiler değil, online ortamda emek üreten kişiler mesela benim gibi bloggerlar da son zamanlarda kartvizit bastırarak sosyal kimliklerini gerçek hayata entegre ediyorlar. 2 yıldır blog dünyasında aktif olduğum için ve artık bu işi profesyonel anlamda da yaptığım için ben de kartvizit sahibi olmam gerektiğini düşündüm. Kartvizit bastırmak için kaliteli ve uygun fiyatla bu işi yapacak bir firma arayışına girdim. Tercihimi www.kartvizitservisi.com sitesinden yana yaptım. Kargo ücretinin olmaması, siparişin eksiksiz ve zamanında teslim edilmesi ve kartın kalitesi ile benden tam not alan bir site oldu. Fiyatlar da oldukça uygun. İsterseniz hazır kartvizit örneklerinden seçim yapabilir isterseniz de kendi tasarımınızın basılmasını sağlayabilirsiniz. Ben bloğumun logosonu ve sloganını karvizitin ön yüzünde kullandığım kendi tasarımımı tercih ettim. Renk olarak bloğumun ana teması olan sarı rengi tercih ettim. Kartvizit arka yüzünde ise iletişim bilgilerime yer verdim. Telefon yerine e-mail ile iletişim sağladığım için telefon bilgime yer vermedim. Ama siz telefon ieltişimini kullanıyorsanız bu bilgiyede yer vermenizde fayda var. Kartvizit yanında plastik kart bastırmayı da düşünüyorum. Kartvizitim tüm tasarımı ve baskısı ile oldukça içime sindi. Siz de beğendiniz mi?

7 yorum:

 1. ilk defa bir bloggerın kartviziti olduğunu görüyorum tebrik ederim çok profesyonelce ilerliyorsun.

  YanıtlaSil
 2. çok güzellll hadi hayırlı olsun ugur getirsin ;)

  YanıtlaSil
 3. ayyy çok güzelmiş kartviziin çok beğendim :)

  YanıtlaSil
 4. çok hoş. hayırlı olsun, hayırlı nasipler getirsin

  YanıtlaSil
 5. Çok güzel bir düşünce, kartın da çok hoş olmuş. Sevgiler

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll