Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2014 - 2015 Kış Modası: Panço Modelleri

Havaların soğuması ile gardroplarda kışlık kıyafetlere yer açılmaya başlandı. Giyim markaları da 2014 -2015 kış koleksiyonlarını satışa sundu. Modayı yakından takip edenler gardroplarında yeni sezon ürünlere yer ayırmayı da ihmal etmiyor. Ben çok fazla moda düşkünü olduğumu söyleyemem. Her giydiğim moda olsun diye bir çabam yok ama ihtiyaçlarım doğrultusunda alışveriş yapacaksam önce moda araştırması yaptığım doğrudur. İş yerim kışın oldukça soğuk oluyor ve ısıtma sistemi de yeterli değil. Bu yüzden kışlık sıcak tutacak kıyafet arayışındayım. 2014 - 2015 kış modası tam da ihtiyacım olan kıyafet modellerini barındırıyor. 2014 kış modasında panço modelleri oldukça popüler. Pek çok ünlü giyim markasının 2014 - 2015 kış koleksiyonu incelendiğinde panço modellerine yer verildiğini gözlemlemek mümkün. Pançolar kışın ihtiyaç duyduğum sıcaklığı ve şıklığı bana verebilecek ideal bir giyim aksesuarı olabilir.

Panço İle Nasıl Kombin Yapılır?

Bu kış iş yerimde panço kıyafetler vazgeçilmezim olacak gibi görünüyor. Peki panço kıyafetlerle nasıl kombine edilir? Ben pantolon kesimlerinde dar kesimleri daha çok seviyorum. Panço modelleri de tarzı gereği bol olduğu için dar kesim pantolonlarla oldukça hoş bir kombin oluşturuyor. Günlük kullanımda skinny kot modelleri ile tercih edilebilir. İşyerinde giyilecekse dar kesim kumaş pantolonlar ile hoş bir kombin yaratılabilir. Boğazlı panço modelleri özellikl gömleklerle oldukça iyi uyum sağlıyor. Kayık yaka panço modelleri de boğazlı kazaklarla birlikte giyildiğinde göze hoş gelen uyumlu bir kombin sağlanabilir. Ben Kışın boğazlı kazaklardan vazgeçemediğim için açık yakalı panço modelleri benim için daha uygun oalcaktır.

Panço kıyafetler sezon modası olduğu için pek çok giyim satış mağazasında rahatlıkla bulunabilir. Örgü yeteneğiniz varsa kendiniz de istediğiniz modeli rahatlıkla örebilirsiniz. 2014 sokak modası panço modellerine göz attıığımızda örgü pançolara sıklıkla rastlıyoruz. Benim örgü yeteneğim olmadığı için konfeksiyon modelleri arasından seçim yapacağım. Benim gibi panço modelleri arayışında olanlar için derleme yaptım.
2 yorum:

  1. kız çocuklarına bile çokça panço modelleri çıktı bu sene gercekten herkesin favorisi olma yolunda eskilere dönüyoruz herzaman :)

    YanıtlaSil
  2. en sevdiğim kıyafetlerdendir pançolar:)
    aldım bende elbette:)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll