Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2014 - 2015 Kış Trendleri: Balıkçı Yaka

Soğuk kış aylarının sıcakcık geçmesinde önemli rol oynayan kazaklar, bu kış da oldukça popüler olmaya devam ediyor. Çok üşüyen biri olarak ben de kış kombinlerimde kazaklara sıkça yer veriyorum. 2014 - 2015 kış modası kazaklarına göz attığımızda balıkçı yaka kazaklar oldukça trend diyebilirim. Benim de en sevdiğim kazak modeli balıkçı kazak olduğu için bu sene trend olmasına çok sevindim. Böylece sevdiğim modelleri pek çok mağazada kolaylukla bulabilirim. Balıkçı yaka ya da diğer adıyla dik yaka sadece kazaklarda değil elbiselerde de bu sezonda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Günlük modellerin yanı sıra gece elbiselerinde de bu yakaya farklı dekoltelerle yer veriliyor.

Balıkçı Yaka İle Nasıl Kombin Yapılır?

Popüler tasarımcılar 2014 - 2015 kış koleksiyonlarında balıkçı yaka modellere yer verdi. Pek çok ünlü de özellikle sokak tarzında balıkçı yaka kazak ve elbiselerle sokaklarda dolaşıyor. Sokak modasına göz atarak balıkçı yaka ile kombin önerileri listesi oluşturmak ve sizinle paylaşmak istedim.

Siyah rengin modası hiç geçmiyor. Siyah kazakları daha da çarpıcı bir tarza kavuşturmak için çarpıcı ve iddalı renklerle taytlarla kombin yapabiliriz. Yakadaki dik detayı daha da ortaya çıkarmak için saçı at kuyruğu ya da topuz yapabiliriz.


Balıkçı kazakları işte giymeyi tercih ettiğimde genellikle pantolon yerine etekle kombin yapıyorum. Siz de dar eteklerle hoş bir kombin yakalayabilirsiniz.

 

Dar balıkçı yaka kazak ile basit görünümden sıyrılıp daha iddalı bir görünüm kazanmak istiyorsanız  son dönemlerde oldukça popüler olan lateks taytlarla sade ama şık bir kombin yaratabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Bu kombinlerin hepsi birbirinden şık. Paylaşım için teşekkürler.

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll