Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2014 - 2015 Kış Trendleri: Uzun Hırka Modelleri

2014 - 2015 Kış trendleri arasında yer alan giysilerin en başında uzun hırka modeleri yer alıyor diyebilirim. Alışveriş merkezlerinde dolaşırken hemen heme her vitrinde uzun hırkalara yer verildiğini gözlemliyorum. 2014 -2015 kış koleksiyolarında pek çok marka uzun hırka modelleri ile kombinler oluşturuyor. Pek çok ünlünün sokak stilinde bu sezonda uzun hırka modellerini tercih ettiğini de gözlemledim. Benim iş yerimde çok soğuk olsuğu için hırkalar işte giydiğim kıyafetlerde sıklıkla tercih ettiğim bir giysi oluyor. Uzun hırkalar gardrobumda yer almadı bugüne kadar ama sezon trendi olamsıyla birlikte benimd e uzun hırka ilgim beliriverdi. Çok fazla moda düşkünü olazsam da moda zevkime hitap ediyorsa ve kullanışlı olacaksa takip etmekte bir sakınca görmüyorum. İş yerinde sıklıkla üşüdüğüm için uzun hırka oldukça işime yarayacak.

Bu sezonda triko oldukça moda. Triko uzun hırkalar da farklı renk, desen ve modellerde  pek çok markanın koleksiyonlarında sıklıkla yer alıyor. Siyah renk, her kış sezonunda olduğu gibi bu sene de en popüler renk olmayı sürdürüyor. Uzun hırkaların boyları da modeline göre farklılık gösterse de ayak bileklerine kadar inen uzunlukla hırka modellerine gösterilen ilginini daha fazla olduğunu söyleyebilirim.

Uzun hırka modellerini mini eteklerle kombin yapmanız mümkün. Sokak stilinde gözlemlediğim kadarıyla uzun hırkalar taytlarla da sıklıkla kombinleniyor. Hırkayla tezat oluşturacak renkte tayt seçildiğinde hırkayı daha da ön plana çıkarabiliriz. Bu postumda derlediğim fotoğraflarda, uzun hırka modelerini inceleyebilir ve uzun hırka ile yapılan kombinlerden fikir alabilirsiniz.6 yorum:

  1. Sıcacık ,şık bir kış:)hepsi süper..

    YanıtlaSil
  2. sülün gibi olmadan da giyilebilir mi bunlar?

    YanıtlaSil
  3. moda olsun olmasın yıllardır severek kullanırım uzun hırkaları.bu sene moda olması ayrıca iyi aradıklarımı bulabiliyorum artık :)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll