Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2014 Taç Fon Perde Modelleri

Dekorasyonun en sevdiğim tekstil ürünleri perdeler olduğu için sanırım pede modelleri derlemekten ve sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Herşeyin olduğu gibi perdeninde modası var tabiki. Ülkemizde perde denilince pek çok kişinin aklına Taç markası geliyordur. Ülkemizin popüler tekstik markası olan Taç, perde modasına yön veriyor. Taç yeni sezon perde koleksiyonuna göz atarak perde modası hakkında bilgi sahibi olmak mümkün. Ben bu postumda karar vermekte güçlük çekilen fon perde modelleri derledim. 2014 perde modası incelendiğinde çiçek desenlerinin oldukça popüler olduğunu söyleyebiliriz. Taç perde koleksiyonu göz önüne alınırsa çiçekli fon perde modellerinin bu sene pek çok alanda karşımıza sıklıkla karşımıza çıkacağını söyleyebilirim.

Fon perde Seçimi Nasıl Yapılır?

Fon perde seçerken dekore edilecek mekanın genel dekorasyonu ve ışık alma durumu göz önüne alınmalıdır. Benim salon camlarım dar fransız cam olduğu için geniş fon perde modelleri benim camlarım için uygun değildi. Karanlık olan mekanlarda gelen ışığın kesilmemesi için koyu ve geniş fonlardan uzak durmak gerekiyor. Koyu ve kalın fon perde modelleri yeterli ışık olan mekanlar için doğru seçim olacaktır. fon perde seçimi yapılırken dikkast edilecek diğer bir husus ise kulalnılacak perdenin modeli olmalı. Düz perde modelleri pek çok fon perde ile uyum gösterirken, kruvaze perde ile japon fon modelleri hoş bir uyum yakalıyor. Fon perde deseni seçerken de perde desenini ve dekorasyonda kullanılan diğer dekorasyon objelerinin renk ve desenlerini dikkate almak gerekiyor. Ben fon perde ve kırlent renklerinin uyumlu olmasından hoşlanıyorum. Desenli perdeler de ise düz renk fonların daha çok durduğunu düşünüyorum.

Bu sezonda çiçekli fon perde modelleri oldukça popüler. Taç perde kolkesiyonunda da çiçekli fon perdeler yer alıtyor. Ben çiçek desenli perde modelerini en çok salon ve mutfak dekorasyonunda yakıştırıyorum. Sizler için beğendiğim fon perde modelerini derledim. kombinleri ve dekorasyonları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll