Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekoratif Ve Modern Çalışma Masası Modelleri

Herkesin kendini dinlemek istediği, orda huzur bulduğu bir yer vardır. Benim de zaman zaman kendimle başbaşa kalmak ve rahatlamak istediğim zamanlar oluyor. Huzur bulduğum ve kafamı arındırdığım yer ise çalışma masam. Evimde fazla yerim olmadığı için kendime ait çalışma odam yok ama daha büyük bir eve çıkarsak bir odamı utlaka çalışma odası yapacağım. Çelışma odaları kişinin kendisiyle başbaşa kalması için ideal ortamlar bence. Ben daha psikolojik anlamda yaklaştım belki ama çalışma odaları tabiki iş  içinde kullanılıyor. Özellikle home ofis çalışanlar için çalışma odası dekorasyonu oldukça önemli. İş için dekore edilen çalışma odaları bana göre dikkati dağıtacak öğelerden arınmış olmalı. Ben kendi açımdan düşünüyorum da konsatrasyon problemi yaşadığım için benim çalışma odam oldukça az eşya içermeli. Ama çalışma odamı iş için değil kendime özel bir alan yaratmak için dekore edeceksem o zaman oldukça kalabalık ve oda ve çalışma masası isterdim.

Çalışma Masasında Neler Olmalı?

Çalışma masası ister kafa dağıtmask ister iş amaçlı olarak dekore edilsin ortak objeler bulunuyor. Çalışma masası denilince aklıma kalemlik, kalemler, not kağıtları ve çağımızın vazgeçilmezi bigisayar geliyor. Çalışma masası dekorasyonunda fotoğraflar olmazsa olmaz değilse de pek çoğumuzsevdiklerimizle olan fotoğraflarımıza masamızda yer vermeyi seviyoruz. Çalışma masası dekorasyonu kişinin iç dünyasını yansıtıyor bence. Ben bu postumda çalışma masası dekorasyon örnekleri derledim.2 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll