Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Etkili Nemlendirme İçin Ceradolin Losyon


Özellikle kış aylarında nemlendirici ürünlerin kullanımı daha da gündeme geliyor. Çünkü çoğumuz çatlayan ve gerilen cildimizi rahatlatma ihtiyacı hissediyoruz. Ben yüksek kimyasal içeren nemlendiricileri sevmiyorum. Bitkisel içerikli ve daha hafif bazlı nemlendiriciler benim cildimi nemlendirme ve kurutma ihtiyacımı yeterince karşılıyor. Eczanelerde sıklıkla gördüğüm bir marka olan Dermadolin, nemlendirmecileri ile favori markalarım arasında yer alıyor. Dermadolin Kozmetik'in bir ürünü olan Ceradolin su bazlı nemlendirici kuruluktan pul pul dökülen cildimi bir hafta gibi kısa bir sürede nemli ve yumuşak bir hale getirdi. Çift bariyer madde içerdiği için bazı nemlendiricilere oranla iki daha fazla nemlendirme sağlıyormuş. Ben cildime verdiği tazelik ve nemliliği çok sevdim.

Benim en çok kuruluk yaşadığım bölge ellerim olduğu için ben daha çok el bölgesinde kullanmayı tercih etsem de bu ürün el, yüz ve vücüt nemlendirmesinde rahatlla kullanılabilir. Banyodan sonra nemlendirici kullanımı, vücuttaki suyun hapsolmasını sağladığı için daha çok tavsiye edildiğinden ben de hep o şekilde kullanırım. Bu ürün içeriğindeki gliserin ve E vitamini ile duş sonrası nemlendirici vücut losyonu olararak düzenli kullanım için oldukça ideal bir ürün. Bu ürüne duyduğum güven biraz da eczanelerde satılmasından kaynaklanıyor sanırım. Bu markanın pek çok dermatolog tarafından kuru cilt problemlerinde nemlendirme amacı ile tavsiye edildiğini de biliyorum.

Ben yazın satın aldığım için su bazlı losyon tercih etmiştim. Daha hafif bir nemlendirme benim için yeterliydi. Aynı ürünün yağ bazlı olanı da mevcut. Siz kullanacağınız mevsimi ve cilt tipinizi düşünerek seçim yapabilirsiniz. Her iki ürünü de incelemeniz için link veriyorum.

http://www.dermadolin.com.tr/urunler/detay/ceradolin-su-bazli-nemlendirici-losyon

http://dermadolin.com.tr/urunler/detay/ceradolin-yag-bazli-nemlendirici-losyonHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll