Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Fotoğraf Baskılı Telefon KapağımSon dönemlerde kişiye özel olarak tasarlanış ürünler oldukça popüler. Fotoğraf baskılı ürünlere gösterilen ilgi oldukça büyük. Sanırım kendimizi özel hissetmeyi seviyoruz.Cep telefonlarının günümüzde bizler için oldukça önemli olduğunu düşünürsek cep telefonları için de kişiselleştirilmiş ürünlerin piyasa sürülmesi kaçınılmazdı. Son dönemlerde fotoğraf baskılı telefon kapağı oldukça moda. Pek çok arkadaşımın telefonunda özel olarak tasarlanmış telefon kapaklarını görüyor ve çok beğeniyordum. Telefonumun duvar kağıdında zaten aile fotoğrafımız yer alsa da kapakta da bir aile fotoğrafımızın olmasının hoş olacağını düşündüm. İnsan sevdiği insanları görünce yüzünde gülümseme ve kalbinde bir sıcaklık oluyor. Eşimle ve kızımla çekindiğim fotoğraflı telefon kapağımı çok beğendim. Telefonumu her elime aldığımda önce kapağına bakıyorum. Mutluluk depoladıktan sonra işime devam ediyorum.

Fotoğraf baskılı ürünleri hem kendiniz için tercih edebilir hem de sevdikleriniz için farklı ve özel bir hediye olarak seçebilirsiniz. Eşim kapağımı çok beğendiği için en kısa sürede ona da aile fotoğrafımızın olduğu telefon kapağı tasarlatıp, hediye edeceğim. Ben kapağımı hediyenizbizden.com sitesinden sipariş ettim. Kişisel bir ürün olduğu için siparişin teslimi uzun sürer diyordum ama siparişin ertesi günü kargoya verildiğini görünce çok mutlu oldum. Sitedeki kişisel hediyeler sadece telefon kapakları ile sınırlı değil. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çok hoş baskılı ürünler bulunuyor.

Fotoğraf baskılı puzzle modelleri, kişiye özel fotoğraf basılarak hazırlanıyor. Özellikle benim gibi puzzle yapmayı seven kişiler için ideal bir hediye diye düşünüyorum. Burdan eşime duyurulur. Farklı şekillerde ve farklı parça sayılarında çeşitleri mevcut.Benim çok beğendiğim kişisel hediye seçeneklerinden birisi de isim baskılı battaniye modelleri. Battaniyeye istediğiniz mesajı ve ismi yazdırabiliyorsunuz. Çok üşüyen biri olarak bu anlamlı ve kişiye özel hediye fikrini çok beğendim.4 yorum:

 1. Telefon kapağınız çok hoş, güle güle kullanın :) İsim yazılı battaniyelerde çok güzelmiş, iyi fikir :)

  YanıtlaSil
 2. Bloğun adı neden bak bu harika (gerçi siz açıklamışsınız bunu ama) yazılara göz gezdirince daha iyi anladım. Keyifle gezinip zevkle izleyeceğim harikaları, tatlı kızınızı ve sizi :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz beni çok mutlu etti. Teşekkür ederim

   Sil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll