Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Jane İredale Eye Steppes İle Göz Makyajım


Göz makyajı yapmayı çok seviyorum. Gerçi Buse doğduğundan beri eskisi kadar kendime bakamıyorum, bakacak enerjiyi kendimde bulamıyorum ama özellikle göz makyajı ile uğraşmak bana terapi gibi geliyor. Bu sabah yine terapiye ihtiyacım vardı. Buse diş çıkarıyor sanırım, dün gece uyuyamadık. İşe gelince toparlanmak adına makyaj yapmak istedim. Dermokozmetika.com sitesinden Jane İredale Eye Steppes göz farı almıştım ama denemeye fırsat bulamamıştım. Renk tonları bugünki kombinimle uyumlu olduğu için denemek istedim. Ela göz rengine sahip olduğum için far renklerinde genellikle yeşil ve tonlarını tercih ediyorum. Bu fardaki renkleri de çok sevdim. Makyajıma geçmeden önce farı tanıtmak isterim.

Bu farı tercih etmemdeki sebep Jane İredale markasına olan güvenim. Kozmetik ürünlerini oldukça başarılı buluyorum. Bu farı da çok beğendim. Özellikle kutusu oldukça hoş ve kullanışlı. Kayar mekanizma şeklinde tasarlanmış bir paleti var. Bu sayede oldukça az yer kaplıyor.


 Farklı renk seçenekleri var ama ben göz makyajında yeşilden vazgeçemediğim için yeşil tonlara sahip paleti tercih ettim. Renkleri tam benlik. Farklı kombinasyonlarda göz makyajı yapmam için oldukça ideal ve yeterli renkler olduğunu düşünüyorum. Bu ürün pratikliği ve renkleri ile makyaj çantamın vazgeçilmezi olacak.Bugün iş yerime gelince bu far ile deneme yaptım. Her renk tonunu merak ettiğim için hepsini geçişler yaparak göz kapağımda uyguladım. Yakın çekimden dolayı geçişler fotoğrafta belli olsa da renk tonları o kadar iyi ki geçişler çok uyumlu durdu. Jane İredale Eye Steppes göz farı hem kutusu, hem renkleri, hem  sürümü hem de kalıcılığı ile benden tm not aldı. Siz de bu fara sahip olmak istiyorsanız dermokozmetika.com sitesinden %30 indirimli olarak satın alabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll