Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Kirpik Uzatmak İçin Doğal Maske TarifiKirpik, yabancı maddelerin zararlı etkilerine karşı gözü koruma görevi üstleniyor. Aynı zamanda da göz güzelliğini ortaya çıkarıyorlar. Bu yüzden kirpik bakımı biz bayanlar için önem taşıyor. Gür ve uzun kirpikler gözü daha da alımlı ve çekici gösteriyor. Göz Makyajı yapılırken de kirpikler ihmal edilmiyor. En çok kullanılan kirpik kozmetik ürünü şüphesiz ki rimeller. Rimellerin de kirpiğe farklı etkiler kazandıran farklı çeşitleri ve renkleri bulunuyor. En çok talep gören rimel çeşidi ise uzun ve gür gösteren çeşitler. Ben de rimel seçerken uzun kirpik görünümü sağlamasına özen gösteriyorum. Uzun kirpik için geçici değil kalıcı bir çözüm arıyor ve evde kirpik uzatma yöntemi arıyorsanız kirpik uzatmak için doğal maske tarifini deneyebilirsiniz.

Evde Kirpik Uzatma Yöntemi

Kolaylıkla aktardan bulabileceğiniz kirpik uzatan doğal yağlar ile hazırlanan kirpik uzatma maskesini evde hazırlayabilir ve pratik olarak uygulayabilirsiniz.

Malzemeler

- 1 çay kaşığı doğal hint yağı

- 1 yemek kaşığı sıvı kakao yağı

- 1 su bardağı sıcak su

Hazırlama

- 1 su bardağı sıcak suya yağları döküyoruz.
- Su dolu bir kaba yağ karışımı suyu oturtuyor ve benmari usulü ile ısıtıyor ve krem kıvamına gelme kadar karıştırıyoruz.
- Soğuyunca kirpik uzatan maske hazır demektir.

Uygulama

 Gece uyumadan önce yapmak tavsiye ediliyor.  Uygulama oldukça basit. Hazırladığımız kirpik uzatma kremini kirpiklerin diplerinden uçlara kdar duruyoruz.  15 gün boyunca her akşam düzenli olarak uygulama daha uzun ve gür kirpikler için yeterli olabiliyor.

1 yorum:

  1. heh işte benm öyle bir sorunum var , kirpiklerim yanmıştı, sonra çıktılar ama çok kısa ve az..bunu deneyeceğim canm teşkrler

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll