Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Pembe Ve Siyah Yatak Odası Dekorasyonları

Renkler dekorasyonun kişiliğini otaya çıkarır. Renklerin dekorasyondaki önemi çok büyük. Ben bir mekanı dekore etmeden önce dekore edeceğim mekanı sarıp sarmalayacak renkleri kararlaştırıyorum. Daha sonra o renge uygun iç dekorasyon düşünüyorum. Duvar ve zemin dekorasyonlarından daha sonra mobilya ve tekstil ürünlerini seçiyorum. Seçtiğim rengin mekana kattığı ruha göre aksesuar seçimi yapıyorum. Bu postumda yatak odası dekorasyon fikirleri paylaşmak istiyorum. Yatak odasında son dönemlerde popüler olan pembe ve siyah renklerini dekorasyonunuza katarak yatak odanıza dinamik bir hava katabilirsiniz.

Siyah ve pembe yatak odası dekorasyonu, renklerin tonuna göre farklı bir ruha bürünebiliyor. Daha vamp bir görünüm için fuşya siyah yatak odası dekorasyonu tercih edebilirsiniz. Duvar rengi olarak fuşya ve pembe duvar kağıdı tercih edilebilir. Yatak odası mobilyası ise son dönemlerin modasının aksine beyaz yerine siyah renklerde mobilya seçilebilir. Vintage yatak odası mobilyaları tercih edilirse vamp görünüm daha da pekiştirilmiş olur. Aksesuar olarak çiçekli dekorasyon objeleri seçilebilir. Aksesuarlarda ve teksitl ürünlerinde siyah beyaz zebra desenine yer verilebilir.

 Daha romantik bir yatak odası dekorasyonu için pembe tonu daha açık seçilebilir. Açık pembe ve siyah renkler bir araya geldiğinde daha soft bir görünüm ortaya çıkıyor. Daha aydınlık bir görünüm için açık pembe ve siyah renklerin yanısıra beyaz rengine de yer vermek gerekebilir. Teksitl ürünlerinde siyah renk yerine pembe ve beyaz renklerde seçim yapılabilir. Böylece oldukça ferah ama romantik bir görünüm yakalanabilir.





 



2 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll