Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Saksılarla Yapılan Dekorasyon Fikirleri

Saksı dekorasyon yazılarına genellikle yazın ağırlık versem de kapalı ve soğuk bu kış gününde içimizi ısıtsın diye yazdan kalma bir konu ile haftasonu postu yazmak istedim. Sanırım çiçekleri sevmeyen yoktur. Belki benim gibi bakamadığı için üzülen ve evinde çok fazla canlı çiçek tutmayanlar olabilir. Ama ben de yaz aylarında çiçeklerin o hoş görüntüsüne ve mis kokularına kayıtsız kalamıyorum. Sadece çiçekler değil saksılar da farklı ve dikkat çekici tasarımları ile kışkırtıyor.

Özellikle bahçe dekorasyonlarında son dönemlerde içiçe geçmiş saksı modelleri oldukça revaçta. Bu tarz tasarlanmış saksı modellerini sadece bahçede değil balkonda da kullanabilirsiniz.  Hazır modeller satın alabileceğiniz gibi kolay bulunabilir malzemelerle sizde benzer saksı modellerini tasarlayabilirsiniz. Sizin için beğendiğim saksı dekorasyonlarını derledim. Baktıkça içime bir ferahlık geldi. Size de aynı duygu geçmişse mutlu olurum.
2 yorum:

  1. Benim evde de pek çiçek olamıyor. Alıyorum, bir süre sonra yok olup gidiyorlar. Tek yüzümü güldüren orkidem. Bu sene iki dal birden çıkardı muhteşem açacak. Sevgiler.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Maşallah. Benim Orkideden de şansım yok malesef sevmiyorlar beni

      Sil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll