Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Vanilya Kokulu Dalton Lip BalmKış aylarında tüm dudakların ortak sorunu nem kaybetmeye bağlı olarak meydana gelen kuruma ve çatlamalardır. Cildimiz her zaman ilgi ve bakım bekler ama kışın bu ilgi kuruma ve çatlamaya karşı biraz ağırlıklı olarak yapılmalı. Yazın da güneşin zararlı etkileri doğrultusunda bakım stratejileri uygulamak gerekiyor tabiki. Kış kozmetiği denilince benim aklıma ilk olarak lip balm yani dudak koruyucuları geliyor. Kışın dudaklarım çok gerildiği için rahatlatmak adına lip balmları sıklıkla tercih ediyorum. Ben daha çok kışın kullanmayı tercih etsem de güneşin zararlı etkilerine karşı özel koruma içeren lip balmlar da yazın dudak bakımında oldukça etkili olabiliyor.

Dalton Kozmetik: Vanilya Kokulu Lip Balm

  Dost bloggerlar buluşuyor etkinliğimizin sponsorları arasında yer alan Dalton kozmetik, bizler için güzel hediyeler hazırlamış. Hediyelerin arasında kokusuna hayran olduğum lip balm'ı görünce çok mutlu oldum. Gerçi ambalajı ruj görünümünde olduğu için önce ruj zannetmiştim ama şeffaf rengii görünce lip balm olduğunı anladım. Kış aylarında lip balm vazgeçilmezim olduğu için bu hediye beni sevidirdi. Bir süredir bu lip balmı kullanıyorum. Dudaklarım kuruluktan gerildiği zaman bu ürün imdadıma yetişiyor. Hızlı ve etkili bir nemlendirme sağlıyor ve dudaklarımn oldukça rahatlamasını sağlıyor.

Bana göre bu ürünün diğer önemli özelliği ise mis gibi kokusu. Vanilya kokusunu dudağınıza sürdüğünüzde de bir süre hissedebiliyorsunuz. Tatlı kokusu sayesinde bende yeme hissi uyandırsa kendimi durdurmayı başardım:)

Ben lip balmı genellikle kışın kullansam da güneşin zararlı etkilerine karşı yazın da kullanmakta fayda var. Bu lip balm SPF özelliğe sahip olduğu için yazın da tercih edilebilir. 

Dalton Lip Balm renksiz nemlemdirme sağlıyor ama dudağa hoş bir parlaklık veriyor. Ben dudaktaki duruşunu da çok beğendim. Benim için bir lip balmın kalıcılığı da oldukça önemli. Bu lip balmı sürdükten sonra yiyip içmeme rağmen kolaylıkla dudağımdan çıkmadı.

Dalton Kozmetik ürünleri sadece bu ürünle sınırlı değil tabiki. Daha fazla ürün ve ayrıltılı bilgi için firmanın facebook sayfasına göz atabilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll