Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Yeni Yıl İçin Elbise Önerileri


Yeni yıl yaklaşıyor. Yılbaşı programı yapmak isteyenler hazırlıklara çoktan başlamıştır sanırım. Pek çok mekanın yılbaşı gecesi rezervasyonu dolmaya başlamış. Biz de yılbaşı akşamı eşimle bir program yapmak istiyorum. Çocuk sahibi bir aile olarak plan yapmak çok kolay olmasa da eğer gerçekleştirebilirsek biraz eğlenmek bize iyi gelecek. Biz bayanlar bir program yapılma fikri bile varsa hemen hazırlıklara başlarız. Ben de elbise giymeyi çok sevdiğim için yeni yıl için elbise almak istiyorum. Yılbaşı denilince hepimizin favori olan ve ilk akla gelen renk kırmızı olsa gerek. Ben de kırmızı elbiseler arasında seçim yapmaya çalışıyorum. Yeniyılın popüler rengi kırmızı olsa da abiye elbise modelleri denilince en çok yakıştırdığım renk siyah olduğu için siyah modellere de bakıyorum.

Bu sezonda önü sade ama arka kısmında farklı ve çarpıcı detaylara sahip elbiseler oldukça moda. Tabi bu kıyafetleri giymek için iyi biraz cesaret istiyor. Sırt dekolteli elbise modelleri benim için biraz uçuk kaçıyor. Çok sevsem de giymeye cesaret edemiyorum.


Elbise modellerinde dantel detayları çok beğeniyorum. Bu mavi renk elbisede de yaka ve gögüs dekoltesi kısmında kullanılan dantel detay elbiseye hoş bir görünüm kazandırmış.


Yılbaşı için kıyafet önerileri listem de kırmızı elbiseler daha ağırlıkta. Sadece yeniyıl için değil her zaman kırmızı diğer renklerin önündedir benim için. Hani bir laf vardır ya kırmızı olsun 5 kuruş fazla olsun diye o cümle benim için kurulmuş sanırıım. Bu kırmızı elbisenin çapraz yaka ve fermuar detaylarına bayıldım.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll