Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2015 Aksesuar Modası: Püskül Detaylar

2015 aksesuar modası dikkat çekmeyi seven bayanları mutlu edecek. Geçen sene olduğu gibi bu sene de büyük aksesuarlar olukça trend. 2015 aksesuar trendleri arasında püskül detaylar diğerlerinden sıyrılıp ön plana çıkmayı başarıyor. Püskül detaylara sahip ayakkabı modelleri, kış sezonunda bot ve çizme olarak karşımıza çıkıyor. Püsküllü botlar, zaman zaman popülerliği ile ön plana çıkıp daha sonra geri plana düşse de bu sezonda sıklıkla karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. Püsküllü çizmeler, skinny kotlarla oldukça hoş bir kombin oluşturabilir. Bu sezonda çizme ihtiyacınız varsa püskül detayına sahip çizme seçimi yaparak sezon trendlerini yakalayabilirsiniz.
Ayakkabıların yanı sıra bayanların en çok sevdiği aksesuarların başında gelen çanta modellerinde de püskül detaylara rastlıyoruz. Püsküllü çantalar hem spor hem de klasik modellerde tasarlanabiliyor. Ben çok fazla spor çanta kullanamdığım için daha çok klasik modellere bakıyorum. Pek çok kıyafetle iyi bie kombin oluşturacak püsküllü çantalar, oldukça şık duruyor. Püsküllü öanta tercih  ediyorsanız ayakkabınızın püskül detaysız sade bir model olmasını öneririm.


Aksesuarlardan bahsedip  takıları es geçmek olmaz tabiki. Bu sezonda takılarda püskül detaylardan nasibini alıyor. İddalı ve büyük takıların bu sezonda ön plana çıkıyor. Büyüklüğü ile dikkat çeken takılara püskül detaylar da eklenince çok daha albenili oluyor. Ben püsküllü takıları çok beğendim. Özellikle püskül detayını küpelere çok yakıştırdığım için ilk gördüğüm yerde püsküllü bir küpe alacağım.


3 yorum:

  1. Ben nedense bu püskül olayını pek sevemiyorum.

    YanıtlaSil
  2. ilk baştaki püsküllü kolyeyi çok beğendim.esinlenip eldeki parçalarla yapabilirim belki.:)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll