Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2015 Kış Modası: Siyah Kombin Önerileri

Moda bloğu ziyaretlerimde ve alışveriş merkezlerine yaptığım ziyaretlerde gözlemlediğim  kadarıyla 2015 kış modası siyah rengin tutkunlarını mutlu edecek gibi görünüyor. Jean pantolonların modasının geçtiğini söyleyebiliriz. Benim gibi skinny jean hastası bile bu kış jean pantalon yerine tayt tercih ettiğine göre, taytlar egemenliği iyice ele aldı diyebilirim. Bu postumda kış aylarının vazgeçilmez rengi olan siyah renk ile tepeden tırnağa donatılmış kombin önerilerini paylaşmak istiyorum. Kışın toprak tonları dışında en çok tercih ettiğim renk siyah benimde. Bu yüzden siyah renkle yapılabilecek kombin seçenekleri benimde ilgi alanıma giriyor. Sezon modasında tayların büyük yer aldığını düşünecek olursak siyah taylarla yapılan kombinlerin ön planda olmasına şaşmamak gerekiyor.

Kısa bir mont ve klasik botlarla yapılan bu kombini oldukça sade ama oldukça da şık buldum. Bu siyah kombinde kullanılan küçük çantayı da oldukça uyumlu olduğunu düşünsem de ben küçük çanta kullanamıyorum malesef.. 


Bir önceki kombine benzer yanları olan bu kombinde kısa mont yerine deri ceket tercih edilmiş. Kullanılan çanta da benim sevdiğim tarza uygun olarak biraz daha büyümüş.


Taytlarla yapılan kombin örneklerine alternatif olarak siyah rengi dar ve mini bir elbiseyle de kombinleyebilirsiniz. Kış mevsiminde olduğumuza göre bu kısa elbiseyi kilotlu bir tamamlayabiliriz. Ben böyle bir kombin yapsam fotoğraftakinin aksine bot yerine uzun ve süet bir çizme tercih ederdim. Çantayı da çizmeyle uyumlu olarak süet seçerdim.


Tayt ve elbise yerine pantolon tercih ediyorsanız bu kombin sizin tarzınızı yansıtabilir. Bu kombinde kullanılan bu postta yer alan çantalar içinde en çok beğendiğim model oldu.Deri cekete alternatif olarak kombinde deriye yer vermek isteyenler deri pantolon tercih edebilirler. Deri pantolonla babetin oluşturduğu kombini çok beğendim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll