Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Bebak Saç Bakım Yağı DeneyimimBebak sevdiğim kozmetik markaları arasında yer alıyor. Daha önce Bebak acıbadem sütünü deneme şansım olmuştu. Bu ürünü makyaj temizliğinde kullanmıştım ve oldukça memnun kalmıştım. Saçlarım röfle uygulamasından dolayı yıprandığı için saçlarıma bakım yapma kararı aldım. Argan yağı, saç bakımı konusunda son dönemlerde akla ilk gelen bitkisel yağ olsa gerek. Argan yağı içeren saç bakım ürünleri oldukça popüler. Ben yıpranmış saçlarımdan sürekli şikayet etsem de bir türlü argan içerikli ürün deneme saçsı bulamamıştım. Bebak saç bakım yağı denediğim ilk argan içerikli saç bakım ürünü oldu. Duştan sonra saçımı havlu ile sıkarak fazla suyunu aldım. Nemli saçıma üç dört kere avucuma sıktığım yağdan uyguladım. Her yerine yedirmeye çalıştım. Üzerinde durulamaya gerek olmadığı yazdığı için durulamadım.

Ürünün beğendiğim özelliklerinden biri siyah renkli cam şişesi oldu. Her zaman cam şişedeki ürünler bana daha güvenilir gelmiştir. Bir kozmetik ve bakım ürününü elime alır almaz  önce kokusuna bakıyorum. Bu ürünün çok hafif ama etkileyici bir kokusu var. Ürünün içeriği sadece argan yağından oluşmuyor. Saça dolgunluk verecek ve etkili bakım sağlayacak dengeli bir bileşime sahip. Bu ürünü bir haftadır düzenli olarak kullanıyorum. Durulanmayan ürünlerde yağlı görünüm endişesi taşıyorum. Ama bu ürün saçıma yağlı bir görünüm değil hafif bir parlaklık kattı. Bu parlıklık da saçımı yağlı değil bakımlı ve canlı bir görünüm kazandırdı. Sertleşen saçlarım daha yumuşak bir form kazandı. Ürün daha dolgun görünümlü saçlar vaadediyordu. Bir hafta gibi kısa bir süre kullanmama rağmen saçlarımın hacim kazandığını gözlemledim. Yapışan saçları sevmediğim için dolgun saçlarımı çok sevdim. Röflenin kötü etkilerinden birazda olsa kurtulduğum için çok mutluyum. Bu ürünü kullanmaya devam edeceğim. İyiki varsın Bebak...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll