Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Burun Estetiği Hakkında Merak Edilenler


Son dönemlerde estetik operasyonları oldukça doğal kabul ediliyor. Pek çok kişi sağlık sebebi ile ya da daha estetik bir görünüme kavuşmak için estetik operasyonları tercih ediyor. En çok tercih edilen operasyonların başında burun estetiği geliyor. Benim de burun kemiğimde ufak bir eğrilik var. Çok göze batmasa da yüzümün duruşuna göre bazı fotoğraflarda bu eğrilik ortaya çıkabiliyor. Bu sebepten ötürü burun estetiği hakkında araştırma yaptım. Pek çok kişi gibi benim de aklımda sorular vardı. Burun estetiği yaptırmak isteyenler için aklımdaki soruları ve araştırmalarımı içeren bu postu hazırlamak istedim. Operasyon fikri  her aşaması ile insanı biraz da olsa tedirgin etse de bu uygulama güvenilir ve uzman eller tarafından yapıldığı zaman oldukça başarılı ve sonuçlar elde edilebiliyor.

Burun Estetiği Ne kadar Doğal Duruyor?

Burun estetiği sonrası ortaya çıkan görünümün doğal durması benim içi en önemli kriterlerin başında geliyor. Bana göre estetik operasyon ile şekil verilen burun, daha önce tanımayan kişilerin operasyon geçirdiğini anlamayacak doğallığa sahip olmalıdır. Kişi için en ideal burun şekli, uzman tarafından doğru açılarla ve kişinin yüz hatları göz önüne alınarak belirlendiğinde daha doğal bir görünüm elde etmek doğru. Tüm estetik operasyonlarında olduğu gibi burun estetiğinde de doğru uzman seçimi oldukça önem taşıyor.

Estetik Operasyon Sonrası Burun Düşmesi Olabilir Mi?

Beni burun estetik operasyonunda en çok düşündüren konulardan bir tanesi de operasyon sonrası zamanla burnun ön kısma düşme olabilme riskidir. Uzmanlar, doğru teknik ve başarılı bir uygulama ile yapılan operasyonlarda burun düşmesi gibi bir riskin olmadığını söylüyor. Operasyon sonrasında meydana gelen ödemler zamanla geçtiğinde, yer çekiminin verdiği etki ile bir ya da iki milimlik bir yer değiştirme doğal karşılanıyor. Başarılı ve doğru olarak yapılan operasyonlarda burun destekleri iyi yapıldığında düşme riski de ortadan kalkmış oluyor.

Burun estetiği hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
2 yorum:

  1. Bende burun estetiği yaptırmak istiyorum ama korkuyorum ameliyat sonuçta :/

    YanıtlaSil
  2. bende sağlık sorunumdan dolayı komple yenilenmesi lazım :) doğru düzgün nefes bile alamıyorum ama okadar korkuyorum ki halen düşünüyorum

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll