Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Daha Dolgun Dudaklar İçin Doğal Önerim VarDolgun ddudaklar, özellikle ruj sürüldüğünde makyajı daha da ön plana çıkartıyor. Benim dudaklarım çok aşırı dolgun olmasa da yinede hatırı sayılır bir dolgunluğa sahip. Koyu renk ruj sürdüğümde dolgunluğu daha da ön plana çıkıyor. Makyaj hileleri ile de dudaklarınızı daha dolgun bir görünüm kazandırabilirsiniz. Özellikle ilk akla gelen hle dudak kaleminin biraz daha dışarıdan çekilmesidir. Özellikle çok ince dudaklara sahip bayanlar bu hileyi sıklıkla kullanır. Ben bu postumda arkadaşımdan duyduğum ve onun uyguladığı ve oldukça işe yaradığını söylediği minik bir doğal sır paylaşmak istiyıorum. Arkadaşım bu doğal uygulamayı televizyonda bir doktordan duyduğunu söyledi. Adını hatırlasa paylaşmak isterdim. Duyar duymaz denediğini ve aklına geldikçe bu doğal uygulamayı yaptığı söyledi. Çok abartı bir boyutta olmasa da yine de fark edilebilir bir boyutta dudakalrımda dolgunluk oldu dedi. Ben de bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim. Bu tarifteki doğal ama faydalı bitkimiz tarçın. Tarçın ile dudak dolgunlaştıma oldukça basit yöntem. Denemenizi öneriyorum. Tarçını toz olarak kullanıyoruz. Dudakları öncelikle lip balm, vazelin yada gliserin gibi bir ürünle nemlendiriyoruz. Nemlendirme işlemi bu uygulmada oldukça önem taşıyormuş, es geçmeyin lütfen. Daha sonra toz tarçını dudakların üzerine sürüp, 2 -3 dk gibi bir süre bekletip daha sonra yıkıyoruz. Arkadaşım tarçın dudaklarında iken hafif bir karıncalanma olduğu söyledi. Sanırım bu karıncalanma sonrası dudaklar şişiyor. Yıkadıktan sonra tekrar nemlendirme işlemini unutmuyoruz. Bu uygulama doğal ve zararsız olduğu için istenilen sıklıkla yapılabiliyormuş. Arkadaşım gün aşırı düzenli olarak uyguladığını ve memnun kaldığını söyledi. Siz de denerseniz yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim. Doğal dudak dolgunlaştırma yöntemi basit olduğu için denenebilir diye düşünüyorum.


3 yorum:

  1. :) Dudaklardaki kan dolaşımını hızlandırıyorsunuz. Bir tür peeling. O yüzden de toplu gibi gözüküyor. Yasemin çiçeğini de deneyin. :) Sevgiler.

    YanıtlaSil
  2. ilginçç..
    ne kadar sürüyor ki acaba tarçının etkisi?

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll