Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekoratif Banyo Aksesuarları İle Şık Banyolar

Son dönemlerde dekorasyonda dekoratif ürünlerin kullanımı daha da önem kazandı. Eskiden pek çok obje sadece amacı doğrultusunda üretilir ve kullanılırdı. Şimdilerde ise pek çoğumuz evimiz için birşey satın alırken kullanışlılığı dışında dekoratif görünümüne de bakıp, değerlendiriyoruz. Üreticiler de bu doğrultuda ürünlere daha estetik bir tasarım kazadırarak tüketicinin beğenisine sunmaya başladı. Hemen hemen her objenin dikkat çekici tasarıma sahip modellerini bulmak mümkün. Şu sıralar birbirnden şık tasarıma sahip banyo aksesuarları da oldukça popüler. Dekoratif banyo aksesuar modelleri banyoları daha da şık bir görünüme kavuşturuyor. Her dekorasyona uyum sağlayacak modeli bulmanız mümkün. Özellikle akrilik modeller parlak görünümleri ile bayanların gözdesi olmayı başarıyor. Bu banyo setleri genellikle benzer parçalardan oluşuyor. Diş fırçalık, sabunluk, sıvı sabunluk, tuvalet fırçalığı genellikle tüm setlerde bulunuyor. Bazı setlerde çöp kovası da yer alıyor.Daha şık ve uyumlu bir banyo dekorasyonu için dekoratif banyo aksesuarlarından yararlanabilirsiniz. Banyo da kullanılan tekstil ürünlerini de banyo fayansları ve aksesurlar ile uyumlu renk ve desende tercih edebilirsiniz. Emrcadde.com sitesinde ev dekorasyonunda ihtiyacınız olacak pek çok dekoratif ürünü bir arada bulabilirsiniz. Birbirinden güzel ev dekor ürünleri şık tasarımları ile beğeninzi kazanacak. Özellikle salon dekorasyonlarına şıklık ve zariflik katacak çok hoş dekoratif ürünler mevcut. Sezonun dekorasyon trendi gold aksesuarlar farklı ve çarpıcı tasarımları ile beğeni topluyor.
Sadece dekorasyon ürünleri değil  mutfak eşyaları da farklı ve çarpıcı tasarım furyasından nasibini alıyor. Pek çok mutfak eşyasında da üreticiler beğenilen tasarımlara sıklıkla yer veriyor.Özellikle kahve ve çay fincanlarında renkli desenlerin kullanımı oldukça popüler. Renklerin büyüsü pek çok mutfak eşyasına hayat veriyor. Canlı renkler ve sempatik desenler yemek takımlarına çok yakışıyor. Pastel renklerin büyüsü sofralara ve mutfaklara çok yakışıyor. Biz bayanlar da güzel tasarımla sahip bu ürünlere kayıtsız kalamıyoruz. Tasarım ürünlerle yapılan sofra dekorasyonları da daha şık ve daha iştah açıcı oluyor. Mutfak dekorasyonu da rengarenk olunca mutfakta çalışmak çok daha keyifli bir hal alıyor.
 2 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll