Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

DIY: Keçe İle Yapılan Kırlent Süsleme Çalışması


Keçe çalışmaları son dönemlerde oldukça popüler. Keçeden neler yapılır? Keçe ile yapılabilecek çok sayıda çalışma mevcut. Keçe pek çok çalışma için o kadar uygun bir malzeme ki uçsuz bucaksız hayal gücü kapasitesinde farklı farklı yatatıcılıklarla ortaya çok hoş şeyler çıkabiliyor. Biraz yaratıcılık gücü biraz da el becerisi ile keçe ile harikalar yaratılabilir. Bu postumda keçe ile yapılmış kırlent çalışmasına yer vermek istiyorum. Ben sarı rengi sevdiğim için sarı keçe ile yapılmış bu kırlenti çok sevdim. Siz istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz tabiki. Görüntüsü oldukça şık olduğu için kolaylıkla yapılabildiğine inanmak oldukça güç. Özellikle evde dikiş makinesi varsa daha da pratik olduğunu söyleyebilirim.

Yapımı için istediğimiz renkte keçe alıyoruz. Kaplamak istediğimiz kırlent kılıfını da ayarlıyoruz. Bozuk parayı kalıp gibi kullanarak çok sayıda yuvarlak elde ediyoruz. Daha sonra bu yuvarlak parçaları orta kısmlarından katlıyoruz. Daire çaplarını ortya çıkaran bu kaplama ile dikeceğimiz yeri de işaretlemiş oluyoruz. Daha sonra dikim işlemine geçiyoruz. Makine ile dikersek çok daha pratik olur tabiki ama el ilede dikmek mümkün. Tüm daireleri çap kısımlarından şekil oluşturarak dikiyoruz. Ortaya oldukça şık bir keçeden kırlent çıkıyor.
1 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll