Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Eglantine Yüz Temizleme Köpüğü Deneyimim

Isparta denilince pek çok kişi gibi benim de aklıma mis kokulu güller geliyor. Gülden elde edilen gül suyu alkol içermeyen özelliği ile dua okunan toplantılarda kolonya yerine tercih ediliyor. Aslında gül suyu serinletici özelliğinin dışında cilt içinde oldukça faydalı bir ürün. Gül suyunun cilt sıkılaştırma ve yenileme özelliğinden sıklıkla bahsediliyor. Gül suyunu buz kalıplarında dondurarak gece yatmadan önce yüzüne eriyene kadar dairesel hareketlerle uygulayan arkadaşlarım var. Ciltlerinin sıkılaştığını ve parladığını söylüyorlar. Ben de buz kalıbı alıp, bu uygulamayı bizzat deneyimlemeyi düşünüyorum.

 Doğal ürünlerin internet üzerinden satışını yapan Doğa Pazarı;  Isparta'nın yeni markası olan  Eglantine ürünlerinden bazılarını denemem için tarafıma gönderdi. Eglantine yüz temizleme köpüğü bu ürünlerden biriydi. Pek çok kişi bende bir ürünü elime aldığımda ilk önce kokluyorum. Kokuların bana ürün hakkında ip ucu verdiğine inanıyorum. Eglantine yüz temizleme köpüğü mis gibi gül kokuyordu. Çok ağır gül kokularını sevmiyorum ama bu ürünün gül kokusu oldukça taze ve hafif geldi burnuma. Ürünü ilk olarak makyajımı temizlemek için dün akşam kullandım. Hemen köpürerek yumuşacık ve hoş kokulu bir köpük oluştu. Temizlemesi zor olan eyeliner ve rimel olan göz makyajımı oldukça başarılı ve kolay bir şekilde çıkardı. Bazı temizleyici ürünlerde yaşadığım cilt kızarıklığı sorununu yaşamadım. Temizleme sonrası cildim oldukça fresh bir hava kazandı. Yumuşacık, taze ve arınmış bir cilte kavuştum. Diğer bir güzel kısmı ise kokusuydu. Cildimde çok hoş ve hafif bir gül kokusu kaldı. Bu ürün makyaj temizlemede her akşam seve seve kullanacağım.Hediye paketimin içinden gül özlü el kremi ve gül suyu da çıktı. El kremi çanta boydu ve çantamdaki yerini aldı. Özellikle ellerimin sürekli kuruduğu bu kış aylarında sıklıkla başvuracağım bir ürün olacak. Eglantine gül suyu hafif ve hoş kokusu ile beğenimi kazandı. En kısa süede bu ürün ile gülsuyu buz küpleri hazırlayarak cildimde deneyeceğim. Doğa pazarı'na bu gül kokulu paket için tekrar teşekkür ederim.


2 yorum:

  1. Eskiden gül kokulu ürünlerden hiç hoşlanmaz iken şimdilerde bayılır oldum. Demek ki insanın zevkleri zamanla değişebiliyormuş.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ağır gül kokularını sevmiyorum ama bu serinin kokusu hafif ve hoş

      Sil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll