Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Led Işıklar Dekorasyona İlham Olursa

Dekorasyonda kullanılan objelere sınırlama getirmek doğru değil. Yaratıcı ellerde her obje dekorasyona ilham olup, dekorasyon harikası ürünlere dönüşebilir. Dekor olarak hayal bile edemeyeceğim objelerle yapılan ve bak bu harika dedirten dekorasyonlara şahit oldukça dekorasyonun sınır tanımadığını birkez daha anladım. Dekorasyon bloğu misyonu üstlendiğim için farklı objelerle yapılan dekorasyonlar çok daha fazla ilgimi çekiyor. Farklı tasarımları sizlerle de paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.  Bu postumda da led ışıkların dekorasyonda kullanım alanlarına yer vermek istedim. Led ışıklar nerede kullanılır? merak ediyorsanız sizler için derlediğim örneklere göz atabilirsiniz. Led ışık kullanımı oldukça geniş. Aydınlatma ve farkedilme amaçları dışında tamamen dekoratif amaçlı da led ışıkları kullanabiliriz.

Duvar dekorasyonu yapılırken led ışıklardan yararlanabiliriz. İstediğiniz şekli vererek duvar dekorasyonunda dikkat çekici bir hava  yakalamak mümkün.
 Ayna dekorasyonu yaparken de led ışıkların büyüsünden yararlanabiliriz. Dekoratif şekile sahip bir aynanın etrafını led ışıklarla çevirerek daha aydınlık ve büyülü bir dekorasyona imza atmak mümkün.


Led ışıkların dekorasyonda kullanımı özellikle yatak odalarında oldukça popüler. Cibinlik kullanılan yatak odası dekorasyonlarında led ışıklar, cibinlik etraflarında kullanıldığında hayalleri süsleyen romantik bir hava yakalanabilir.
 4 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll