Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Renkli Ofis Dekorasyonu İçin Öneriler

Ofis denilince çoğumuzun aklına sıkıcı bir ortam gelse de ofis dekorasyonunda yapılacak ufak değişiklikler ile bu sıkıcı ortamları eğlenceli mekanlar haline dönüştürmek mümkün. Özellikle canlı renklerin gücünden yaralanarak dekorasyona dinamik bir hava katıabilir. Tasarımcılar ofis ve kırtasiye ürünlerinde de renkli ve çarpıcı tasarımlara yer veriyorlar. Bu ürünler ile sıradan çalışma mekanları ferah ve renkli ofislere dönüşebilir. Ofis mobilyası, büro sandalyesi gibi daha büyük ve göze çarpan eşyalarda canlı renklere ve etkileyici tasarımlara yer verilerek ofisler iç karartıcı havasından çıkarılabilir. Avansas.com sitesinde gördüğüm renkli ve desenli çalışma sandalyesi ve bu yazı için seçtiğim diğer ofis ürünleri iyi bir alternatif olabilir. 


Küçük dokunuşlarla da sıcacık bir ofis ortamı yakalayabilirsiniz. Rengarek ofis gereçlerine masanızda yer açabilirsiniz. Bu canlı renklere sahip ofis ürünlerinin dekorasyona pozitif enerji saçacağını düşündüğüm gibi çalışma şevkini de arttıracağına inanıyorum. Renkli klasörler, rengarenk postitler, farklı tasarıma sahip masa üstü setleri ile çarpıcı ve şık bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Canlı renkleri beyaz renk ile kombine ederek ofisleri daha da aydınlık bir görünüme kavuşturmak mümkün. Ofis gereçlerinde de çok hoş renklere sahip tasarım ürünler mevcut. Kırmızı renge ve hoş bir tasarıma sahip masa üstü dolma kalem setini çok beğendim. Beyaz renkli metal masaüstü ofis seti de oldukça şık bir görüünme sahip.


Ofis dekorasyonunuza ufak dokunuşlarla da farklı bir etki yaratmanız mümkün. Yeni ürünler satın alabileceğiniz gibi mevcut ürünlerde küçük değişiklikler yaparak aynı etkiyi elde edebilirsiniz. Ofiste mevcut bir yazı tahtası varsa renkli yazı tahtası kalemleri ile renkli bir köşe oluşturabilirsiniz. Duvar dekorasyonunda da farklılık yaratabilirsiniz. Bunun için iş alanınıza uygun duvar yapıştırmalarından faydalanabilirsiniz. Ofis dekorasyonunda duvarlara raflar yerleştirebilir, bu raflarda da renkli objelere yer verebilirsiniz. Mobilyalara uygun renkli raflarda tercih edilebilir. Bu tüyolardan yararlanarak sıkıcı ofisleri ferah bir çalışma ortamına dönüştürebilirsiniz.1 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll