Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Tasarım Harikası Kitaplık Modelleri

Kitaplık modelleri son dönemlerde furya olan farklı tasarım modasından nasibini alıyor. Dekorasyonda daha önce görülmemiş, dikkat çeken tasarımlara yer vermek son dönemlerde oldukça popüler oldu. Tasarımcılar, tüketicileri cezbetmek için tüm yaratıcılıklarını ortaya koyarak benzersiz ve büyüleyici tasarımlara imza atıyor.

Kitap tutkunlarının evinde her zaman kitaplığa yer vardır. Eğer bu kitaplara farklı tasarımlara sahip kitaplık modelleri ev sahipliği yapsın istiyorsanız bu postumda sizler için derlediğim tasarım kütüphane modellerine göz atabilirsiniz. Hepsi de buram buram yaratıcılık kokuyor desem abartmış olmam sanırım. Salon dekorasyonunda kullanacaksanız konuşma balonu şeklinde tasarlanmış kitaplık modeli uygun olacaktır. Çocuk odası dekorasyonunda kitaplık modellerine yer vereceksiniz balina ve batman tasarımına sahip kitaplıklar idealdir. Köpek şeklinde tasarlanmış kitaplık modeli diğer modellerin yanında daha pratik ve boyut olarak daha küçük bir model olmuş. bu model de hem oturma odası dekorasyonunda hem de yatak odası dekorasyonunda rahatlıkla kullanılabilir. Benim favori kitaplık modelim balina şeklinde olan oldu. Ya sizin beğendiğiniz kitaplık hangisi?6 yorum:

 1. Ay hepsi çok güzel :) Kitapseverlerin kitaplık sevmemeleri imkansızdır.

  Blogunuzu yeni keşfettim takipteyim :)
  Bana da uğrarsanız çok sevinirim. http://www.griipalyaco.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkürler. Hemen geliyorum bloğuna. Bekle beni:)

   Sil
 2. hepsiniii sevdim şura evde kitaplık yaptırcak yer aramakla mesgulum kendi tasarımımı kendim halledecegim gibi gorunuyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tasarımını merak ettim ama zevkine güveniyorum canım

   Sil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll