Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2015 Modasının Trend Detaylarına Göz Atalım


Moda bloğu ziyaretlerimde ve moda markalarının koleksiyonlarında sıklıkla yer alan ve dikkatimi çeken 2015 modasında yer alan trendleri yakın markaja alacağım bir post hazırladım bugün. 2015 modasına genel bir bakış attığımızda bir geriye dönüş olduğunu söyleyebilirim. Gelin birlikte 2015 trendleri listemize göz atalım.

- Bir zamanların moda furyasını oluşturan askeri tarz 2015 sezonunda geri döndü. Bu sezonda haki yeşil rengi ve yüksel bel pantolonlar sık sık karşımıza çıkacak. Bu tarzı kalın kemerlerle kombin yapılması da oldukça moda. Ceketlerde de yama detayın yer alması da bu sezonda sık olarak karşılaştığımız bir detay olacak.- Bu sezonda hemen hemen her parçada pötikare desenini görebilmek mümkün. Ben bu deseni en çok gömleklerde beğensem de tasarımcılar sadece gömleklerde değil, ceketten elbiseye, etekten pantolonlara kadar pek çok kıyafette pötikare desenine yer veriyor.


- 2015 modası denilince bu sezonda geniş omuz detaylı bluzlar sıklıkla akla gelecek. Bu bluzlarda asimetrik kesimler ve egzotik desenler de yer alacak. 2015 modasının göz bebeği olan bu bluzları yüksek belli şalvar pantolonlar ve kalem eteklerle kombinleyebilirsiniz.


4 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll