Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2015 Sezon Trendi: Batman Figürü

Alışveriş pek çok bayan  gibi benim içinde bir nevi antidepresan, bir çeşit rahatlama yöntemi. Geçen hafta canımın sıkıldığı bir günde kendimi yine alışveriş merkezine attım. Pek çok kişinin aksine alışveriş merkezine arkadaşlarımla ya da eşimle değil tek başıma gitmeyi daha rahatlatıcı buluyorum. Çünkü o zaman rahatça dolaşma aval aval bakınma fırsatı buluyorum. Ben mağazalar arasında sakin sakin dolaşarak stresimi atıyorum. Geçen hafta hem arınma hem rahatlama terapimde yine mağaza gezerken pek çok mağazada yer alan ürünlerde bir ortaklık fark ettim. Özellikle gençlere hitap eden mağazalarda batman figürüne yer yerilen kıyafetler ağırşık kazanmıştı. Daha önce kimsenin üzerinde bu figürü görmediğim için şaşırdım. Meğerse batman figürlü kıyafetler bu sezon trenleri  arasında yer alıyormuş. Bu figürü pek çok kıyafet modelinde bulabilmeniz mümkün. Bloğumun tasarımından da anlaşılacağı gibi ben sarı ve siyah renklerin zıtlaşarak oluşturduğu kombini çok beğeniyorum. Batman figüründe de bu renkler yer aldığı için ben de 2015 sezon trendleri akımına kapılıp her an batman desenli kıyafet alabilirim. Moda bloğu ziyaretlerimde de bu akımın çoktan yayılmaya başladığını gördüm. Bu yazımdaki son iki fotoğraf bana ait. Beli kısa, omzu düşük batman figürlü kazağı çok beğendim. Beli açık kıyafetler giymeyi tercih etmediğim için almadım. Gerçi boğazlı yada askılı badi ile giyebilirdim diye düşünüp pişman oldum ama iş işten geçti. Belki sizde sezon trendi olan bu figüre gardrobunuzda yer açmak istersiniz. Bunun için beğendiğim kıyafetleri içeren bir post hazırladım. 

Son fotoğrafta bu tarz benim yarışmasındaki bir yarışmacının kombininden gelsin. Bu batman tişört çok sevimli bencede.


2 yorum:

 1. sarı siyah kombinasyonunu çok seviyorum ama batman figürü benim gözüme bir türlü güzel gelmiyor. En azından yukarıda ki görsellere çatık kaşlarla baktım.:)))

  Gerçi mağazalara yayılmaya başlayınca tasarımcılar da yaratıcılıklarını konuşturur bu figürü de sokar dolabıma.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Be kazağa bayıldım canım ya gözüm kaldı:)

   Sil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll