Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2015 Trendleri: Tüllü Bere Modeleri

Alışverişi sevmeyen bayan yoktur sanırım. Ben de ihtiyacım olmasa bile alışveriş merkezlerinde zaman geçirmeye, mağazalar arasında bir mağazadan diğerine geçişler yapmaktan keyif alıyorum. Gezinmekten en çok keyif aldığım mağazalar ise aksesuar ürünleri satanlar. Kafamda alacak birşey olmasa da sırf neler satılıyor diye illa bir göz atmak isterim. Son dönemlerde yaptığım aksesuar mağazaları ziyaretlerimde karşıma sıkça çıkan tül detaylı bereler, oldukça sempatik bir tasarıma sahip. Tarzı ile oldukça iddalı olan tüllü bereler, herkesin kullananabileceği bir aksesuar olmasa da ben kendilerini çok beğendim. Ben de almaya cesaret edemeyenlerdenim. Aslında yaşım da müsait, takıp dışarı çıksam kimsenin ön yargılı yaklaşacağını pek sanmasam da yine de cesaret edemiyorum sanırım. Moda blogları ziyaretlerimde tüllü bereleri takıp poz veren arkadaşlara rastladıkça gıpta ediyorum. Moda bloğu misyonum ile ben takıp poz veremesem de yine de bloğumda bu beeler yer alsın istedim. Bir zamanlar tüllü şapkalar oldukça moda idi. Şimdilerde ise bu modayı tüllü örgü bere modeleri aldı. Ben de sevenleri için beğendiğim dantel detaylı bere modellerini sizlerle bu postumda paylaşmak istiyorum. Siyah benim için berede vazgeçilmez bir renk olduğu için siyah üzerine idalı renk tüllerle tasarlanmış modeller daha çok ilgimi çekti. Dantelle kedi kulağı tasarımı yapılmış berenin de favorim olduğunu belirtmek isterim. Evdeki her hangi bir dantel parçası ile eski bereleri bu şekilde de yenileyebiliriz diye düşünüyorum.

1 yorum:

  1. Geçende bir kafede bir hanımın başında vardı. Yün bere ve önünde tül. İlginç gelmişti. Demek modaymış. Benim gençliğim, daha doğrusu çocukluğumda önü dantelli, fileli şapkalar çok modaydı. Yün bere ile de çok hoş olmuş.

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll