Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Bioder'in Tüy Azaltıcı Serisi


Bioder hepimizin sevdiği ve güvendiği dermokozmetik markalarının başında geliyor. Ben de daha önce pek çok ürününü deneyimleme fırsatı buldum. Son dönemlerde Bioder tüz azaltıcı serisi ile adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Marka istenmeyen tüylere bitkisel çözüm anlamında oldukça çeşitli öneriler sunuyor. Bu postumda bioder tüy azaltıcı ürünlerine göz atmak istiyorum.

Bioder tüy azaltıcı vücut serumu, en çok merak ettiğim ve arkadaşlarımdan da sıklıkla duyduğum bir ürün. Bu ürün bitkisel destekli içeriği ile tüy çıkışını azaltır ve tüy gelişiminin önüne geçer. Bioder vücut serumu, düzenli kullanım sonunda tüy miktarında azalma ve var olan tüylerde incelme vadediyor. Tüyleri kökünden aldıktan sonra sadece üç gün boyunca ve günde bir defa olmak üzere temizlenmiş cilde serumu uyguluyoruz. Kutu içerisinden çıkan nemlendiriciyi de uyguluyoruz ki hassasiyet oluşmasın. Bu ürün sadece vücut bölgesinde kullanılabiliyor. Yüz bölgesi için özel olarak üretilmiş yüz serumu da mevcut.Ben tüy dökücü krem kullanmıyorum ama Bioder, kullananlar için papatya özlü ve E vitamini içeren ve tüy azaltma etkisi olan bir tüy dökücü krem üretmiş. Tüy dökücü krem kullanıyorsanız, hem tüy döküp hem de inceltip, azaltan bir kremi tercih etmek istemez misiniz?Bioder tüy azaltıcı krem & jel, yüz bölgesi için üretilmiş formu ile hem yüz bölgesinde nemlendirme sağlarken aynı zamanda da yüz bölgesinde bulunan tüylerin miktarında azalma ve formunda incelme sağlıyor. Tüylerin daha geç çıkmasını da sağlıyor. Bioder tüy azaltıcı kremi, tüyler alındıktan sonra yüz  bölgesine sabah ve akşam olmak üzere iki defa uyguluyoruz. Ürürn krem ve jel formuna sahip olduğu için yüksek bir emiciliğe sahip. Bioder epiten tüy azaltıcı roll-on sir ağda, hem tüyleri kökünden alırken hem de tüylerin azalmasını ve incelmesini sağlıyor. Ben de epilasyon yöntemi olarak sir ağda tercih ettiğim için bu ürün çok ilgimi çekmişti. Bu ağda ile hem tüylerimizden kurtuluyoruz hem de tüylerde gözle görülür bir azalma meydana geliyor. Ağda tercihimi bu yönde yapıyorum ve sonuçtan oldukça memnunum.Bioder tüy azaltıcı ürünlerini tuyazaltici.net sitesinden indirimli fiyatlarla temin edebilirsiniz.
1 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll