Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Bursa'da Oyun Alanlı Restaurantlar -2- Çiçek Izgara


Bursa'da oyun alanlı restaurantlar başlıklı bir blog yazı dizisi başlatma kararı almıştım. İlk mekanımız Köfteci Nazimdi. Bu sefer köftesi ile ilk akla gelen ızgara restaurantların arasına girmeyi başaran Çiçek Izgara restauranttan izlenimlerimi anlatmak istiyorum. Buse doğduğundan beri pek çok konuda olduğu gibi restaurant seçimimizde de köklü değişiklikler oldu. Oyun alanlı restaurantlar favori mekanlarımız arasına giriyor artık. Buse en çok köfte sevdiği için menüde köfte olan restaurantları seçmeye özen gösteriyoruz. Bu sefer seçimimizi Bursa Çiçek Izgara restauranttan yana kullandık.Çiçek Izgara Bursa ve İstanbul'da adından söz ettirmeyi başarmış tarihi ve popüler bir mekan. Çiçek ızgara Bursa'da Heykel'deki merkez restaurattan sonra Nilüfer'de de bir şube açtı. Bizim evimize yakın olduğu için biz Nilüfer'deki şubesine gittik. Mekan gayet ferah. Masa sayısı oldukça yeterli. Mekan büyük olduğu için masaların çoğu dolu dahi olsa doluluk oranı rahatsızlık vermiyor. Mekanda yeterli sayıda mama sandalyesi de mevcut.Restaurantta kapalı oyun alanı da bulunuyor. Oyun alanının etrafında camlar ve cam kenarında d masalar bulunduğu için yemek yerken oyun alanındaki çocuğunuzu rahatlıkla görebilirsiniz. Buse de bizi görünce daha raaht orda oynadığı için bu detay bizim için önemliydi.


Oyun alanında bir de televizyon bulunuyor. Oyundan sıkılan çocuklar televizyona bakarak vakit geçirebilirler. Bizim gittiğimiz sırada televizyonda Trt çocuk açıktı.
Bizim yemek tercihimiz ızgara köfteden yana oldu. Köfte hem lezzetliydi hem de yanında pilav ve patatesle birlikte sunulduğu için oldukça da doyurucuydu.Bizim seçimimiz sizi tatmin etmediyse menüye göz atabilirsiniz. :)
Benim gibi salata sever biriyseniz açık büfe olarak sunulan salala bar sizi memnun edecektir.Tatlıya hayır diyemeyenler için restaurantta zengin tatlı seçenekleri de sunuluyor.


Mekan adresi: 

İzmir yolu Üzeri Orhaneli kavşağı no:1 Telefon: (0224) 452 01 00

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll