Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Bursalı Bloggerlarla El Bakımı Etkinliğimiz

Geçtiğimiz günlerde Bursalı Blogger arkadaşlarımla kozmobio sponsorluğunda Ayak + el bakım merkezinde gerçekleşen etkinliğe katıldık. 'Yeşilmaviyle Yaşam' bloğunun sahibi sevgili Şerife tarafından davet gelince çok mutlu oldum. Blogger arkadaşlarımla birlikte etkinlikler eğlenceli ve bilgilendirici geçiyor genelde. Bu yüzen bu etkinliklere katımaktan keyif alıyorum. Bu etkinliğimiz de hem farklı kozmetik ürünler hakkında bilgi sahibi olduk hem de el bakımı yaptırarak daha bakımlı bir görünüme kavuştuk.

Etkinlik  Bursa Ayak + El Profesyonel Bakım Merkezinde gerçekleşti. Bakım Merkezinin güzel sahibesi Melissa hanım, her birimize ayrı ayrı el bakımı uyguladı. Bakımda kullanılan makine oldukça profesyonel. Tırnak dibinde oluşan etler çok pürüzsüz bir şekilde ortadan kalktı. Kışın doğukta kuruyan ellerim Melissa Hanım'ın kullandığı kremler ve yaptığı bakım sayesinde yumuşacık oldu. Merkez oldukça donanımlı ve oldukça hijyenik. Gönül raahtlığı ile rutin el ve ayak bakımlarınızda tercih edebilirsiniz. Melisa Hanım sadece rutün bakımlarda değil tırnak batması, mantar gibi tırnak sorunlarında da merkezin tedavi sunduğunu söyledi. Ben oldukça memnun kaldığımı söylemek isterim. İlgisi ve gülergüzü için Melissa Hanım'a bir kez daha teşekkür ediyorum.
Etkinlikte sponsorumuz olan Kozmobio.com, bize ürünleri hakkında bilgi verdi. Pek çok ürünü deneme fırsatımız oldu. Tabiki pek çoğumuz öncelikle koklama yöntemini tercih ettik. Firma yetkilisi Orcan Bey; ürünler ve bakım hakkında güzel ve faydalı bilgilerini aktardı.


Kozmobip, satışa sunduğu ürünlerin %100 orjinal olduğunun garantisini veriyor. Orcan Bey; satış öncesi ve satış sonrasında yani alışverişin her aşamasında destek sunduklarını belirtti. Bize hediye olarak verilen sabunu en kısa sürede deneyimleyip sizlere aktaracağım. Etkinlik sırasında çekiliş te yapıldı ama ban hiç birşey çıkmadı. Ama yinede etkinlikten elim boş dönemdim. Orcan bey hepimize sabun yanı sıra bir çok tester da hediye etti. Baştan sonra keyifli bir etkinlikti. Katkı sağlayan herkese teşekkürü bir borç bilirim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll