Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Chanel Sneaker ve Çanta Modelleri

Chanel markası, tüm dünyada koleksiyonları ile adından söz ettirmeyi başaran oldukça ünlü bir marka. Pek çok ünlü de markanın koleksiyon ürünlerine gardrobunda yer veriyor. Ben özellikle markanın çanta modellerini çok beğeniyorum. Chanel çanta modellerinde tasarımlarındaki çarpıcı ve göz alıcı detayları ile beğenimi topluyor. Özellikle çanta koleksiyonunun renk seçimleri, modelde kullanılan detaylar ile oldukça uyumlu olarak tasarlanıyor. Markanın kalitesine ve şanına yakışır olarak çanta fiyatları biraz yüksek olsa da Chanel çantaların asaleti ile favorim olduğunu söyleyebilirim. Markanın çanta koleksiyonlarının sevdiğim diğer bir yanı ise farklı tarzlara hitap edecek model ve tasarım çeşitliğine sahip olması.

Markanın spor tarz sevenleri mutlu edecek bu sırt çantası modelinde kullanılan renkli ip detayı çarpıcı ve hoş buldum. Markanın amblemi de tasarıma oldukça güzel entegre edilmiş diye düşünüyorum.
http://www.mosmoda.com/Sirt-Cantasi_73784.html

Chanel portföy çanta modelleri, bu tarz çantadan vazgeçemeyenler için oldukça geniş seçenek sunuyor. Portföy çantalarda kullanılan zincir detayları çok beğendim.
http://www.mosmoda.com/Classic-Flap-Canta-Piton_70441.html

http://www.mosmoda.com/Classic-Flap-Jumbo-Boy-Canta-Gold_70449.html

http://www.mosmoda.com/Boy-Channel-Zipped-Cuzdan-Siyah_70440.html

http://www.mosmoda.com/Alligator-Classic-Flap-Canta_70442.html

http://www.mosmoda.com/Piton-Classic-Flap-Canta_70443.html

Özellikle haftasonu sneaker tarz ayakkabı giymeyi çok rahat buluyorum. Spor tarzı seven biri olarak Chanel sneaker modelindeki renk uyumunu ve markanın ambleminin kullanılış tarzını  çok beğendim.
 
Bu ürünleri Türkiye’de Chanel Mağazalarından ve Mosmoda’dan temin edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll