Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

China Glaze Liquid Leather Ojem Ve Minik Örümcegim


Tırnaklar, bir bayanın bakımlı olduğunun en büyük kanıtlarından biri bence. El ve tırnak bakımı benim de önem verdiğim konuların başında geliyor. Oje sürmeyi ve farklı renkleri tırnaklarımda denemeyi çok seviyorum. Genelde açık renk ojeler daha çok tercih etse ve toplumumuzda daha çok kabul görse de ben koyu renk ojeleri daha çok seviyorum. Oje rengi konusunda sınırlarım yok. Her renk ojeye günlük kombinimde yer verebilirim. Bugün siyah rengi tercih ettim. Tanaçan Kozmetik'in markası olan China Glaze oje serisinin en beğenilen renkleri arasında yer alan Liquid Leather ojeyi bugün deneyimleme fırsatı buldum. Renk olarak parlak ve göze hoş gelen bir siyah tona sahip olduğunu söyleyebilirim. Tek katta bile güzel bir ton yakaladım. 2. Katı sürme ihtiyacı hissetmedim. İlk defa China Glaze oje deneme fırsatım oldu. Bu ojenin fırçasını da çok beğendim. Ojelerin fırçası sürüş kolaylığı açısından çok fark ettiği için önem verdiğim noktalardan birisidir. Bu ojenin de fırçasını çok başarılı buldum. Kolaylıkla rengi tırnağıma uygulayabildim. Ojenin akışkanlığı da oldukça başarılı. Benim bu ojede en sevdiğim özellik ise kolay kuruması oldu. Sabırsız bir kişiliğim olduğu biran önce kurusun da ellerime hareket özgürlüğü gelsin diye beklediğimden bu özellik benim için oldukça önemliydi. 


China Glaze / Liquid Leather

Bu aralar can sıkıntımı gidermek için nail art denemeleri yapıyorum. Çok iddialı olmadığım için tek tırnağıma o an aklıma ne gelirse onu çiziyorum. Bugün içinden örümcek çizmek geldi. Minik örümceğim ve ben denediğimiz ojeyi oldukça beğendik. Örümcek nail art yapımı oldukça zevkliydi. Tırnağa resim yapmak terapi gibi bir şey. 


Örümcek nait art çalışması

Oje siyah olduğu için benim çektiğim fotoğrafta ambalaj çok net çıkmamış. Bu yüzden ürün görselini ayrıca paylaşmak istiyorum.Deneyimlediğim oje, China Glaze oje serisinin en çok tercih edilen renkleri arasında yer alıyormuş. Aynı ojeyi bir efsane olan Lady Gaga'da yıllar önce çektiği 'Bed Romance' klibinde kullanmış.
China Glaze, benim yeni tanıştığım bir oje markası olmasına rağmen Amerika'da en popüler oje markalarının arasında yer alıyormuş. China Glaze, renk çeşitliliği, renklerin yansıttığı parlaklık ile bence bu popülerliği hak ediyor.

China Glaze ojeleri tüm Gratis mağazalarından temin edebilirsiniz. Online satın almayı tercih edenleri ise markanın ojelerini Kozmetiksite.com'dan temin edebilirsiniz.

3 yorum:

 1. Bence gayet başarılı nail art:) China glaze ojelerini ben de seviyorum. Şu Ivana Sert in siyah ojesi hangi marka en çok onu merak ediyorum, müthiş duuryo!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım. Bilmiyorum ki araştırmak lazım.

   Sil
 2. Tırnak süsünuze bayıldım;) takipteyim sevgiler;)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll