Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Converse Artık Kış Modellleri İle Kışlık Botlara Büyük Rakip


Converse ayakkabı modelleri tüm dünyayı kasıp kavurarak oldukça popüler olmayı başarmıştı. Moda blogları ziyaretlerimde pek çok kombinde Converse ayakkabıların tercih edildiğini gözlemliyorum. Yazın, hava alan kumaşı ile ayaklara nefes aldırırken tasarımı ile ayaklara rahatlık sağlıyor. Peki aynı rahatlığı kışın da yaşamak isteyen ve Converse markasından vazgeçemeyenlere markanın bu kış sezonunda bir müjdesi oldu. Marka kış koleksiyonu kışlık converse modellerini piyasaya sürdü. Converse kışlık botlar, tasarımı ile yazlık modeller kadar ilgi görecek gibi görünüyor. Kışlık modeller, ayakları sıcak tutacak bot şeklinde tasarlanmış. Converse markasının kış için geliştirdiği bu botlar, mikro süet kumaş ile dizayn edilmiş. SEzonun moda trendi olan kapitone detay converse kışlık botlarda da hayat bulmuş. Kapitone görünümün ayakkabıların tasarımına ayrı bir şıklık kazandığını düşünüyorum. Tasarımcılar ilk etapta siyah ve beyaz olmak üzere ili modelini piyasaya sürdü. Ama yazlık modelde olduğu gibi kışlık modelinin de popülerliği artınca çok sayıda renk ve desen seçeneğinin tasarlanacağını düşünüyorum. 


Tasarımcılar modele farklı bir detay kazandırmak için tasarımda orta noktadan geçen kırmızı ve mavi çizgileri olan bir kurdelaya yer vermişler. Aynı renklere Converse tabanında ve markanın bilindik logosunda da yer veriliyor. Moda bloğu olarak bu yeniliği sizinle paylaşmak istedim. 2 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll