Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Daha Sağlıklı Ve Bakımlı Saçlar İçin ÖnerilerBir bayanla ilk defa karşılaştığınızda ilk olarak neye bakarsınız? Herkesin ilgi alanı farklı olduğu için bu soruya verilecek cevap oldukça çeşitli olacaktır diye tahmin ediyorum. Ben bu soruya kendi adıma cevap vermek istiyorum. İlk defa karşılaştığım bir bayan eğer kapalı değilse ben ilk olarak saçlarına bakarım. Çaktırmadan rengine modeline bir göz atarım. Bakımlı ve sağlıklı saçlar ilk görüşte kendini belli ediyor zaten. Ben bu aralar saç bakımına ilgi duyuyorum. Bu ilginin sebebi röfle yaptırmam sebebi ile saçlarımın fazlaca yıpranmış olması. Sağlıklı saçlar için profesyonel saç bakımının önem taşıdığını düşünüyorum. Evde saç bakımı yapacaksak profesyonel ürünlerin tercih edilmesi gerektiğine inanıyorum. Bu postumda güvendiğim profesyonel saç bakım markalarından ve popüler ürünlerinden bahsetmek istedim.

İlk markamız çoğunuzun tanıdığını düşündüğüm saç bakımında efsane olan Kerastase. Kerastase saç bakım ürünleri evde profesyonel bakımı kolaylıkla yapmanızı sağlıyor. Markanın en sevdiğim ürünü deniz tuzu içerikli sabitleyici saç spreyi. Bu ürün hacimli saçları sevenlere istediğini vermeyi başarıyor. Şekillendirirken aynı zamanda da bakım vadediyor.


Saç bakım ürünleri ile tanınan diğer marka olan Toni & Guy, profesyonel saç bakım merkezlerinde sunulan saç bakım hizmetini evinizde pratik olarak yapmanızı sağlıyor. Toni & Guy yapılandırıcı saç maskesi, saç tellerini kökten uca onararak sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.Bu postta tanıtacağım son marka olan Wella, pek çok saç tipi ve saç sorunu için geniş bir ürün yelpazesine sahip. Wella markasının en sevdiğim ürünü kırık saçları onarıcı etkisi olan kırık uç bakım onarım yağı ürünüdür. Saçlarını kestirmekten hoşlanmayanlar için cankurtaran bir ürün olduğunu düşünüyorum.


Cildinizi şımartacak toni&guy, kerastase ve wella ürünlerine göz atmak için limango.com'da bulunan saç bakım ürünleri kampanyasını ziyaret edebilirsiniz.


1 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll