Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Eşime Aldığım Yeni Yıl Hediyesi

Her zaman bir erkeğe hediye almanın bir bayana hediye almaktan daha zor olduğunu düşünürüm. Özel günlerde hediye almak gelenek haline geldi hepimiz için. Hediye almak sorun değil benim için ama hediye seçerken oldukça güçlük çekiyorum. Ama evlendikten sonra hediye seçmenin daha kolay bir hale geldiğini söyleyebilirim. Çünkü evlenince birlikte olduğunuz  kişinin zevklerin ive ihtiyaçlarını daha iyi anlayabiliyorsunuz. İhtiyaçları değerlendirerek aldığım hediyelerde daha çok makbule geçmiş hissine kapılıyorum bence. Bu yüzden öncelikle kullanışlı hediyeler almaya özen gösteriyorum. Son dönemlerde kişiye özel hediyeler oldukça popüler. Ben bu yeni yılda ikisini birleştirip hem kullanışlı hem de eşime özel bir hediye almayı tercih ettim. Eşim işi gereği yanında sürekli kartvizit taşıyor. Ben de onun adını taşıyan bir kartlık siparişi verdim.
Eşim hediyesini çok beğendi. Ben kişiye özel kredi kartlık hediyemi hediyesepeti.com sitesinden sipariş verdim. Eşimin ismine özel yapılacağı için elime ulaşması zaman alır diye düşünüyordum. Beklentimin aksine siparişim aynı gün hazırlandı ve kargoya teslim edildi. Ertesi gün elime ulaşınca hem çok şaşırdım hem mutlu oldum. Sitede bulunan ve beğendiğim erkeğe hediye kategorisindeki diğer ürünlerden bazılarına da bu yazımda yer vermek isterim.

Özellikle yeni bir yıla başlamışken bütün bir yılı planlı geçirmemize yardımcı olan organizer ve ajandaları da kişiye özel hazırlatarak hediye edebilirsiniz. Oldukça güzel bir hediye seçeneği olacağını düşünüyorum.


Eşim tavla oynamayı sevdiği için benim hediye listeme aldığım kişiye özel tavla tasarımını da sizlerle paylaşmak istedim.


Daha fazla hediye alternatifi için hediyesepeti.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

3 yorum:

  1. Ben de eşime kartlık almıştım, cüzdan taşımayı sevmiyor.

    YanıtlaSil
  2. Harika bir hediye olmuş...

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll