Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Evde Gizli Kasa İçin Öneriler

Dekorasyon bloğu olarak bu postumda hem dekoratif hem de oldukça gizli bölme ve yer fikirleri sunmak istiyorum. Herkesin yaşadığı yerde kendine göre bir özeli olmalıdır: Bu gizli bölmeler sadece hırsızlara karşı değil diğer ev halkına karşı da kullanılabilir. Evde gizli kasa fikri bana gayet mantıklı geliyor. Ama evde gizli bölmeler o kadar profesyonel olmalı ki şeytanın bile aklına gelmemeli. Siz de evde kendiniz için gizli bir bölme yaratmak istiyorsanız bu postumda sunduğum fikirlere göz atabilirsiniz. Bu bölmeler saklamak istediğiniz şeye göre büyük ya da küçük boyutlarda olabilir. Para saklamak için evde çok sayıda alan yaratılabilir. Bunun için biraz yaratıcılık biraz da emek gerekiyor. Ama olası tatsız durumlar için o kadar emeğin önemsiz olduğunu düşünüyorum. 

Bu raf görünümünde bölme dekoratif dursa da çok özel ve değerli şeyler için çok ideal bir tasarım değil. Ama dağınıklığı ortadan kaldırmak isteyenler için tercih edilebilir.Az miktarda para saklamak için kapıları kullanabilir, kapı üzerinde delikler oluşturarak kendi minik ve gizli kasanızı oluşturabilirsiniz.
Bir kitabınızı feda ederek onu gizli kasaya dönüştürebilirsiniz. Hele geniş bir kütüphaneye sahipseniz bu yöntem sizin için oldukça ideal olacaktır.3 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll