Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Göz Alıcı Hermes Çanta Modelleri
Bayanlar için vazgeçilmez aksesuarların başında hiç şüphesiz ki çantalar geliyor. Pek çok bayan için çanta alışverişi ihtiyacın ötesine geçip adeta bir tutku halini alıyor. Çantaları için özel gardrop yaptıran arkadaşlarım var. Yeni aldığı her kıyafet, takı ve ayakkabı için mutlaka bir de çanta alan çok sayıda kişi tanıyorum. Benim için çanta alışverişi bu kadar saplantı düzeyinde değilse de benim de çantalara düşkün olduğumu söyleyebilirim. Bir markanın yeni sezon koleksiyonuna göz atıyorsam mutlaka öncelikle çanta modellerinden başlarım. Çanta modellerindeki detayları uzun uzun incelerim, renk alternatiflerine bakarım. Ve hemen zihnimde o çanta ile uyum sağlayacak bir kombin tasarlarım.

Çok fazla marka takıntım olmasa da söz konusu çanta olduğu zaman model ne kadar iyi olursa olsun çantada o modelin güzel durması için dikişinden kaplama kalitesine kadar pek çok detayın önem taşıdığına inanıyorum. Bu yüzden imitasyon çantaların asla orjinal modelin verdiği havayı yakalayamadığını düşünüyorum. Kaliteli bir çanta çok uzak mesafeden asaleti ile kendini belli ediyor bence. Tasarımları ve yüksek kalitesi ile en çok beğendiğim sevdiğim bir marka olan Hermes markasının beğendiğim çanta modellerini sizler için derledim. Hermes çanta modelleri, renkleri ve detaylarındaki zarafet ile pek çok bayanın dikkatini çekmeyi başarıyor.

Hermes koleksiyonunda yer alan çanta modelleri pek çok zevke hitap edecek farklı tasarımlara sahip. Benim gibi büyük çanta seven bayanlar için tasarlanmış çok sayıda renk seçeneğine sahip modeller koleksiyonda yerini alıyor. Bu markanın çanta modellerinde kullanılan renkler benim en çok dikkatimi çeken detayların başında geliyor. Kullanılan deri malzeme yüksek kalitede olduğu için renklerde kendini daha iyi ortaya çıkarabiliyor. Ben markanın çantalarında kullanılan bordo tonu çok beğendim. Derlediğim Hermes çanta modelleri arasında en çok beğendiğim model ilk paylaştığım bordo kol çantası oldu. Bu çanta sade tasarımı ve rengi ile gönlümü fethetmeyi başardı. Hermes çanta modellerini Türkiye'de markanın satış mağazalarından ve mosmoda.com sitesinden temin edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll