Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Her Eve Lazım Yastık Tasarımları

Yaratıcı çalışmalara, farklı tasarımlara büyük ilgi duyuyorum. Dekorasyon bloğu misyonum ile her gün çok sayıda farklı tasarımla karşılaşsam da bazı tasarımlara gerçekten hayranlık duyuyorum. Bu postumda da sizlerle hem oldukça yaratıcı tasarıma sahip hem de çok kullanışlı yastık tasarımlarına yer vermek istiyorum. Bence farklı tasarımlar bir de mantıklı ve faydalı olduğu zaman çok daha dikkat çekici ve etkileyici oluyor.

Masa başında kestirme hayalleri olanlar için oldukça ideal olan bu yastık tasarımına bayıldım. Hemen kendisinden bir adet edinmek istiyorum. Patronum bu durumu nasıl karşılar o kısmını hiç düşünmek istemiyorum.Sürekli bir şekilde kolunun üzerine yatmayı balaran ve her sabah uyuşuk bir kolla uyana biri olarak bu tasarımı oldukça yaratıcı ve faydalı buldum.Buse doğduğundan beri uyku nedir unutmuş biri olarak kestirmek için ideal olan tasarıma sahip yastık modelleri daha çok ilgimi çekti. Bu yastık modeli ile de ulaşım araçlarında rahatlıkla uyuyabiliriz. İndiğimiz yeri hatırlatacak bir olması şart tabiki.
Bu baskılı yastık bence kullanışlı olmasa da oldukça esprili olduğu için sizinle paylaşmak istedim. Ben şahsen sabah yüzümde bir damgayla uyanmak istemezdim.Hayvan figürlü yastıkları pek çok yerde rahatlıkla görebiliriz ama bu şirin kedicik yastık benim bugüne kadar gördüğüm en şirin yastık oldu.Saatli yastık tasarımı da kafasını kaldırıp saate bakmaya dahi enerji bulamayanlara gelsin.1 yorum:

  1. Çok güzeller...:) Bu yastıklarla her yerde uyunur:) Sevgiler...

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll