Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Hızlı Uzayan Saçlar İçin Bir Tavsiyem Var


Saçlar, kişinin dış görünümünde önemli bir rol üstlendiği için biz bayanlar saçlarımızı çok önemseriz. Saçların kesimi ayrı, bakımı ayrı rengi ise apayrı bir seçim ve süreç ister. Ben renk seçiminde de kesim seçiminde de zor karar verenlerdenim. Ama radikal karar vererek çok farklı seçimler yapabiliyorum. Geçenlerde de asimetrik saç kesimim ile farklı bir tarza bürünmüş ve bunu sizinle paylaşmıştım. Saçlarımı kısa kestirdiğim için pişman değilim ama yinede bir süre uzun saç kullanmak istiyorum artık. Bunun için saçlarımın biran önce uzaması gerekiyor. 

Yaklaşık bir ay gibi bir süredir saç uzatan şampuan olarak adını sıkça duyduğum Restorex saç şampuanını ve saç kremini kullanıyorum. Restorex şampuan daha sağlıklı ve hızlı uzayan saçlar vadediyordu. Benim saçım boyalı olduğu için saç uzamasını daha iyi takip edebiliyorum. Bu ay önceki aylara göre saç diplerimin çıkmasında gözle görülür bir fark vardı. Saç uzatmak isteyenler için oldukça ideal bir şampuan olduğunu söyleyebilirim. Benim saçlarım fazla dolaştığı ve zor açıldığı için ben Restorex saç kremi ile birlikte kullanmayı tercih ettim. Saç kremi de oldukça başarılı. Saçlarımı yumuşatarak kolay taranmasını sağladı.

Şampuan deneyimlerken dikkat ettiğim bir diğer nokta ise saçların elektriklenme durumu. Bazı şampuanlarla yıkama yaptığında saçlarım çok fazla elektrikleniyor. Restorex şampuan kullanımı sonrası saçlarımda abartı bir elektriklenme olmadığı için bu şampuanı sevdiğimi söyleyebilirim. Bu şampuan bitkisel içerikli olduğu için bana güven veriyor. İçeriğinde bulunan sarmaşık özü, saçlara sağlık kazandırıyor. Sağlıklı saç da daha hızlı uzuyor. Bu şampuanın pek çok saç sorunu ve saç tipine uygun çeşidini hizliuzayansac.com sitesinde bulabilirsiniz. Benim saçlarım hızlı yağlandığı için ben yağlı saçlar için olan çeşidini tercih ettim. Saç kremi için de aşırı saç dökülmesi şikayetim olduğu için saç dökülmesine karşı etkili çeşidini deneyimledim. Şampuan saçlarımı yağdan çok başarılı bir şekilde arındırıp, parlaklık kazandırdı. Saçlarımın dökülmesi hala devam etse de yinede dökülmede azalma gözlemlediğimi söylemek isterim. Ben Restorex saç şampuanı ve saç kremi ikilisini çok başarılı buldum. Düzenli olarak kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum.
4 yorum:

 1. Güle güle uzat saçlarını. Şampuan üzerindeki saç da bir harika. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. teşekkürler bilgilendirme için:)) bakayım ben buna bi:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tavsiye ederim canım bizzat test ettim onayladım:)

   Sil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll