Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Modern Tasarımlara Sahip Duvar Üniteleri

Günümüz dekorasyon trendlerinde televizyon sehpalarının yerine daha kapsamlı tasarıma sahip duvar üniteleri yer alıyor. Duvar üniteleri, hem dekorasyonun daha şık bir görünüm kazanmasını sağladığı gibi aynı zamanda kompakt tasarımları ile daha kullanışlı oluyorlar. Ben neredeyse bir duvarı kaplayacak kadar büyük tasarıma sahip duvar ünitesi modellerini daha çok beğeniyorum. Benim de salonda kullandığım televizyon ünitesi oldukça büyük. Görselliğini çok beğensem de temizlik sırasında zorluk çıkardığını itiraf etmem gerekiyor. Çok büyük ve çok ağır olduğu için öne çekip arkasındaki tozu alamıyoruz. Süpürgenin uç kısmını çıkarıp, sadecee borusunun erdiği yerin tozunu alabiliyorum o kadar. Ama koltuğuma oturup duvar ünitesini seyrettiğim de tasarımına beğeni ile bakıyorum. Dekorasyon bloğu yazadığım bir dönemde alsam da duvar ünitesini, yine de zevkimde pek bir değişiklik olmamış. O dönemlerde bloğum olmasa da dekorasyon blogları ziyaretlerim oluyordu. Blog ziyaretlerinin dekorasyon fikirlerimin oluşmasında katkısı büyüktür. Kendi bloğumda da dekorasyon üzerine paylaşımlar yapmaktan büyük keyif alıyorum. Bu postumda da modern tasarımlara sahip duvar ünitelerini derleyerek sizlerle paylaşmak istedim.
Son dönemlerde mobilya regi olarak beyaz renk, diğer renkleri sollayarak tred tacını giymeyi başarsa da ceviz renk benim mobilyada en çok yakıştırdığım renk olmaya devam ediyor. Benim salonumdaki mobilyalardada amerikan ceviz ve kırık beyaz renk kombine olarak kullanılıyor.


Dekorasyonda farklılık yaratmayı sevenlerdenseniz, bu farklılığı renklerle yapıp canlı bir renge mobilyalarınızda yer verebilirsiniz.

1 yorum:

  1. ÇOK GÜZEL DEKORLAR, BAYILDIM
    http://meleginhediyeleri.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll