Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Tasarımı İle Beğeni Toplayan Celine Çantalar


Çantalara özel ilgim olduğundan daha önceki postlarda bahsetmiştim. Gerçi hangi bayan çantalara ayrı bir ilgi göstermiyor ki? Bence çantalar, aksesuar sınıfı içerisindeki hem en özel hem de en gerekli aksesuarı oluşturuyor. Çantasız bir kombin düşünemiyorum. Herkesin ideal çanta modeli ihtiyaçları ve zevklerine göre farklılık gösterse de benim favori çanta modelim büyük ve ilgi çekici tasarımlara sahip çantalar. Yanımda taşımayı tercih ettiğim çok fazla şeye sahip olduğum için küçük boyutlara sahip çantalar benim için kullanışlı olmuyor. Klasik çanta modellerini de sıradan buluyorum. Benim gönlümü çalmayı başaracak bir çanta ilk bakışta fark edilecek çarpıcı renk ve detaylara sahip olmalı. Celine markasının çanta modellerine göz attığımda da bu koleksiyondaki çantaların benim aradığım kriterlere sahip olduğunu gördüm. Bu postumda sizler için en beğendiğim Celine çanta modellerini derledim.

Celine çantalar, hem yüksek kalitesi hem de pek çok kadını ilk görüşte kendine aşık edebilecek farklı tasarımları ile kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Bence markanın tasarımcıları renk kombinlerini oldukça başarılı bir şekilde yapıyor. Tüm tasarımlardaki renklerin kullanım biçimine bayıldım. Modellerin sadece renkleri değil tasarımları da insanı etkilemeyi başarıyor. Çantalardaki yüksek kalitede malzeme ve işçilik kendini ilk görüşte ele veriyor. Bununla orantılı olarak da çantaların fiyatları biraz yüksek olsa da yine de karşı koymak oldukça güç olsa gerek diye düşünüyorum. Derlediğim celine çanta modeleri arasında benim favorim ilk model. Bordo, kahverengi ve fuşya rengi oldukça ideal ve uyumlu bir kombin oluşturmuş. Çantanın çarpıcı tasarımı da aklımı başımdan aldı. Özellikle sapının duruşna hayran kaldım. Bu çanta için şiirler yazabilirim:) Ben en beğedniğim modellere yer verdim. Daha fazla model Celine koleksiyonlarında yer alıyor.
 Bu ürünleri  Türkiye’de 2016 yılında İstinyepark’ta açılacak olan Celine Mağazalarında ve şu anda Mosmoda’da bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll